Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zonguldak Doktordan sevgilisine 'gözaltı' senaryolu şoke eden evlilik teklifi

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'ndeki özel bir hastanede doktor 41 yaşındaki Uğur Kurt, aynı hastanede hemşire olarak görev yapan sevgilisi 24 yaşındaki Ayşenur Arslan'a ilginç bir evlenme teklifinde bulundu. Dr. Kurt, arkadaşlarıyla hazırladığı senaryo gereği, sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle gözaltına alınmak istendi. Sevgilisini polislere vermemek için direnen ve gözyaşlarına boğulan Arslan, nişan yüzüğünü gösteren Dr. Kurt'un 'Benimle evlenir misin?' sorusuna ağlayarak 'Evet' yanıtı verdi.

Özel hastanede acil doktoru olarak görev yapan Uğur Kurt, 5 yıldır birlikte olduğu hemşire Ayşenur Arslan'ın, düğün ve nikah tarihlerini almalarına rağmen sürpriz evlenme teklifi beklediğini öğrendi. Bunun üzerine plan yapan Kurt, senaryo gereği Arslan ile birlikte restoranda yemek yedikleri sırada sivil polis kılığına giren arkadaşları tarafından sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle gözaltına alınmak istendi. Polisleri görünce şok olan Arslan, sevgilisinin eilnden tutarak gözaltına alınmasına engel olmaya çalıştı. Polislerin koluna girerek restorandan çıkardığı Kurt'a ekip otosuna bindirilmek istendiği sırada kelepçe takılacağını gören Arslan, "Ya neden kelepçe takıyorsunuz. Aşkım sen neden böyle duruyorsun" diyerek tepki gösterdi. Uğur Kurt ise oyunu daha fazla uzatmayarak elinde sakladığı nişan yüzüğü ile Ayşenur Arslan' a evlenme teklifinde bulundu. Teklifin hemen ardından patlayan konfeti ve şampanya ile evlilik teklifi olduğunu anlayan Arslan, sevgilisine sarılara ağladı.


Kurt, sevgilisinin sürpriz bir evlenme teklifi istediğini arkadaşlarından duyunca böyle bir evlenme teklifi hazırladığını söyleyerek, şöyle konuştu:
"Biz aslında düğünü falan planlamıştık ama, düğünü planlamamıza rağmen böyle bir şey isteyince ben önce saçma olduğunu düşündüm. İlle de böyle sürpriz bir şey istediğini duydum. Sen misin bunu isteyen dedim. Böyle bir intikam oldu. Arkadaşlarla güzel bir plan yaptık."
Ayşenur Arslan ise çok korktuğunu söyleyerek, "Ben kalp krizi geçirdim" dedi. Evlilik teklifini kabul eden Ayşenur Arslan ve Uğur Kurt, içtikleri şampanyanın ardından yemeklerine kaldıkları yerden devam etti.

ARKADAŞINA GÖNDER
Zonguldak Doktordan sevgilisine 'gözaltı' senaryolu şoke eden evlilik teklifi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN