Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Benimle evlenmek sana uğurlu gelecek

İşadamı Engin Akgün'le evlenen Ceyda Düvenci, nasıl evlenme teklifi aldığını anlattı.

Giriş Tarihi: 4.9.2009 11:27 Güncelleme Tarihi: 4.9.2009 15:07
Geçtiğimiz yaz işadamı Engin Akgün'le evlenen Ceyda Düvenci, Berna Laçin'in atv'de sunduğu 'Mutluluğa Açılan Sofralar' programında, nasıl evlenme teklifi aldığını anlattı.

televizyongazetesi.com'un haberine göre; "Eşimle sekiz yıl önce tanıştık ama arkadaştık. Beni gördüğü ilk gün 'Ceyda'yla evleneceğim' demiş" diyerek söze başlayan Düvenci, şöyle devam etti:"BİR YÜZÜK ÇIKARDI"

"Engin bir gün aniden 'Evlenir misin benimle?' dedi. Ben 'Arkadaş değil miydik? Yani böyle bir şeyin hayalini hiç kurmamıştım' deyince, 'Ben her şeyi hayal ettim, planladım. Biz evlenelim' diye bir yüzük çıkardı. 'Nasıl yani? Ben hiç düşünmemiştim...' diyebildim ama Engin 'Sen hiçbir şeyi düşünme artık. Bundan sonra her şeyi ben düşüneceğim. Sen işine gücüne bak, mesleğinde ilerle. Acayip şeyler yapacaksın. Benimle evlen, hayat uğurlu gelecek sana' karşılığını verdi. Ben de 'Peki' dedim..."

Düvenci, bu cevap üzerine eşinin çok şaşırdığını ekledi: "Engin, teklifini kabul etmezsem diye dört ayrı plan hazırlamış. Hatta kuzenine 2008 başında, 'Sigarayı bırakıyorum, spora başlıyorum, hayatımı düzenliyorum. Bu yıl Ceyda'yla evleneceğim' demiş."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Benimle evlenmek sana uğurlu gelecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN