İDO seferleri iptal

Giriş Tarihi: 3.2.2010 10:27 Güncelleme Tarihi: 3.2.2010 17:56
İstanbul'u etkisi altına alan olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı deniz otobüsü seferleri yapılamıyor.

Hava muhalefeti nedeniyle İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş'nin (İDO) saat 09.30'daki Yalova-Pendik, Pendik-Yalova ve Kartal-Yalova hattındaki deniz otobüsü seferleri geçici olarak durduruldu.

YALOVA KALKIŞ VE VARIŞLI BAZI SEFERLER İPTAL

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş'nin (İDO) Yalova kalkış ve varışlı bazı seferleri iptal edildi. Hava muhalefeti nedeniyle saat 11.30'daki Yenikapı-Yalova, Yalova-Yenikapı ile saat 12.00'deki Yalova-Pendik, Pendik-Yalova ve Kartal-Yalova seferleri geçici olarak durduruldu.

BOLU DAĞI TÜNELİ'NDE ULAŞIM ZORLUĞU

KAR GERİ GELDİ - 5 GÜNLÜK HARİTALI HAVA TAHMİNİ

HAVA ULAŞIMINA KAR ENGELİ

BURSA SEFERİ İPTAL EDİLDİ

İstanbul'da yaşanan kötü hava koşulları nedeniyle Kabataş-Kadıköy-Bursa deniz otobüsü seferi iptal edildi.

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş'nin (İDO) saat 16.00'daki Kabataş-Kadıköy-Bursa seferi, hava muhalefeti nedeniyle geçici olarak durduruldu. Bu arada, Yenikapı-Yalova, Yalova-Yenikapı, Yalova-Pendik, Pendik-Yalova ve Kartal-Yalova seferleri de hala yapılamıyor.

ÇANAKKALE'DE FERİBOT SEFERLERİ NORMALE DÖNDÜ


Çanakkale'de dün öğle saatlerinde başlayan ve gece boyunca etkili olan yoğun kar yağışının ardından feribot seferleri normale döndü.

İl genelinde kar ve fırtınanın sabah saatlerinde etkisini kaybetmesiyle birlikte uzun süredir yapılamayan arabalı vapur seferlerine yeniden başlandı. Gelibolu-Lapseki, Gökçeada-Çanakkale ve Bozcaada-Geyikli arasındaki vapur seferleri sabah saatlerinden itibaren normale dönerken, güvenlik açısından kapatılan Çanakkale Boğazı da gece 23.30'da trafiğe açıldı. Boğaz girişinde bekleyen çok sayıda gemi de belirli plan dahilinde boğaza alınmaya başlandı.

Şehir merkezinde cadde ve sokaklarda yaşanan buzlanma sebebiyle vatandaşlar sabah saatlerinde zor anlar yaşadı. Tuzlama çalışmasına rağmen vatandaşlar zaman zaman yere düştü. Belediye ekipleri bunun üzerine kaldırımlardaki buzları kırdı.

Sandalları kar altında kalan balıkçılar, güneş açınca sabah erken saatlerde karları temizlemeye başladı. Bazı balıkçılar kürekle karları temizlerken, bazıları da denizden kovalarla tuzlu su alıp döktü. Öte yandan kar sebebiyle aç kalan kuşları bazı vatandaşlar yem atarak doyurdu. Meteoroloji Bölge Müdürlüğü yetkilileri, kar yağışının etkisini kaybettiğini belirterek hava sıcaklığının gün boyu 2 ile 4 derece arasında değişeceğini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İDO seferleri iptal
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN