karnındaki konuştu

Gaziantep'te 8 aylık kadın karnındaki çocuğuyla konuşurken kardeşinin çektiği yu izleyince şok oldu. Karnındaki bebeğinin konuştuğunu iddia eden genç adayı videoyu izleyen herkesin şok olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 29.7.2010 11:14 Güncelleme Tarihi: 29.7.2010 17:44
Şahinbey ilçesinde ikamet eden 1 yıllık evli çiftin ortaya attığı iddia herkesi şok etti. Ailenin iddiasını doğrulayan nitelikteki ise izleyenleri hayretler içinde bırakıyor.

Birkaç gün önce 8 aylık Esra Kocabaş evinin salonunda karnındaki bebeğine seslendi. Bu sırada erkek kardeşi ise ablasını videoya çekti. İlk önce durumu fark etmeyen aile daha sonra videoyu izleyince büyük bir şok yaşadı. lerde bebeğine "Kızım baba nerde? İşe mi gitti?" sorusuna karşılık "Evet" anlamına gelen bir ses çıkarıyor.

1 yıllık evli 8 aylık hamile anne adayı Esra Kocabaş, duyulan sesle büyük bir şok yaşadığını belirterek, "Ben bebeğimle konuşurken videoya çekiyorduk. Bu sırada herhangi bir ses fark etmedik. Ancak videoyu izledikten sonra sesi duyduk ama inandırıcı gelmedi. Sesi gerçekten duyunca büyük bir şok yaşadık. Kızıma soru soruyordum ve baban nereye gitti diye soruyordum. Oda videoda duyulduğu gibi karşılık verdi" dedi.Baba olmaya gün sayan Serkan Kocabaş ise iş dönüşünde durumun kendisine anlatıldığını belirterek, "Bebeğin sesini duyduklarını söylediler. Bende inanmadım ve şaka yaptıklarını düşündüm. Ondan sonra videoyu izlemeye başladım. Videoyu izlerken o sesi bende duydum ondan sonra bende şok oldum. Daha sonra bunu arkadaşlarla paylaştım ve onlarda çok şaşırdı. İlk önce söylediğim bazı kişiler inanmadı ama görüntüyü izledikten sonra şok oldular. Bazı kişilerde bunu videoya çekmememiz için uyardı ve günah olacağını söylediler. Bizde ondan sonra hiç çekmedik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anne karnındaki bebek konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN