Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mangala Türk Telekom'la gençlere ulaşıyor

Türk Telekom’un gençlere ulaşmayı ve onları geleceğe hazırlamayı hedeflediği “Geleceğe Değer” projesi Samsun’da başladı. Projenin ilk durağında Türk Telekom Akademi, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi öğrencileri ile buluştu.

Giriş Tarihi: 26.11.2010 11:44 Güncelleme Tarihi: 26.11.2010 11:45
Öğrencilerle karşılıklı söyleşi şeklinde gerçekleşen etkinlikte konuşan Türk Telekom Akademi Direktörü Dr. Ayhan Artar, "Geleceğe Değer" gibi büyük ölçekte ve kapsamlı bir projenin buluşmasını gerçekleştirmiş olmanın heyecanını yaşadıklarını dile getirerek, "Üniversitelerde eğitim görmekte olan gençlere, Türk Telekom olarak destek vermeyi, onların hayata her açıdan donanımlı bir şekilde hazırlanabilmelerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Yaşamın katmanlarındaki yaşanmışlıklar beklentilerinize yön verir. Beklentilerinizi mutlu olacağınız şekilde belirlemelisiniz" dedi.

Etkinlik içerisinde "Mangala ile Gelenekten Türk Telekom ile Geleceğe" sloganı ile Türklerin en eski zeka oyunu "Mangala" öğrencilere tanıtıldı. Ayrıca düzenlenen Mangala turnuvası ile 1. ye Netbook, 2. ye Cep telefonu 3. ye ipod touch ödül verildi. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Türk Telekom Akademi Mangala turnuvasında;

1. Ziraat Mühendisliği öğrencisi Cem Cemal Elgin
2. Diş Hekimliği öğrencisi Abdullah Özceylan
3. Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi Caner Bodur oldu.

Programın sonunda Türk Telekom Akademi Direktörü Dr. Ayhan Artar, 19 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan`a katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Türk Telekom Akademi proje kapsamında 2011 yılının Mayıs ayına kadar toplam 11 ilde, 12 üniversiteyi ziyaret edecek. Türk Telekom Akademi "Geleceğe Değer" projesi ekibi 29-30 Kasım 2010 tarihlerinde Erzurum Atatürk Üniversitesi öğrencileri ile buluşacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mangala Türk Telekom'la gençlere ulaşıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN