Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Meteoroloji'den sıcak haber

Giriş Tarihi: 11.1.2011 07:28 Güncelleme Tarihi: 11.1.2011 09:34
Yapılan son değerlendirmelere göre; Trabzon, Rize, Artvin, Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Van ve Hakkari çevreleri yağışlı geçecek. Yağışlar hafif olmak üzere Rize ve Hopa çevrelerinde yağmur, diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak. Sabah ve gece saatlerinde yurdun iç ve doğu kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis görülecek.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik olmayacak, mevsim normalleri civarında seyredecek.

RÜZGAR: Kuzey ve doğu, batı bölgelerde güney ve doğu yönlerden hafif arasıra orta kuvvette esecek.

METEOROLOJİ'DEN UYARILAR


BUZLANMA VE DON OLAYI UYARISI: Sabah ve gece saatlerinde yurdun iç ve doğu kesimlerinde buzlanma ve don olayı beklendiğinden, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

SİS UYARISI: Sabah ve gece saatlerinde Marmara ile iç ve doğu bölgelerimizde yer yer sis beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer sis bekleniyor.

EGE: Parçalı ve az bulutlu, zamanla Güney Ege çok bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis ile birlikte hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu, zamanla Batı Akdeniz parçalı ve çok bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer sis ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu gececek. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde Trabzon, Rize, Artvin ve Hopa çevreleri aralıklı yağışlı geçecek. Yağışlar; Trabzon, Rize ve Hopa çevrelerinde yağmur, Artvin'de karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

DOĞU ANADOLU:
Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Hakkari ve Van çevreleri hafif olmak üzere karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ile birlikte bölge genelinde kuvvetli buzlanma ve don olayı bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzeyinde yer yer sis ile birlikte hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor.

LIKLARINI DERECELERİYLE GÖRMEK İÇİN HARİTALARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ...BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meteoroloji'den sıcak haber
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN