Küçük gelinlerin büyük dramı

Giriş Tarihi: 16.9.2011

Mahsun Kırmızıgül, altı yıl aradan sonra TV'ye küçük yaşta kızların acımasızca evlendirilip "satılmasını" anlatan diziyle dönüyor. Dizinin kadrosunda başarılı oyuncu Fikret Kuşkan'ın yanı sıra Rana Cabbar, Şenay Gürler, Arif Erkin ve Menderes Samancılar bulunuyor. Dizinin küçük gelini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunu Meltem Miraloğlu.

Mahsun Kırmızıgül müzisyen kimliğini bir kenara bırakalı epey oldu… Uzun zamandır sinemacı olarak anılıyor. "Beyaz Melek", "Güneşi Gördüm", "Gecenin Kanatları", "New York'ta Beş Minare" ardı ardına çektiği çok sevilen ve çok izlenen filmleri… Şimdi ise Mahsun Kırmızıgül'ün imzasını ATV'de hikâyesi çok çarpıcı bir dizide göreceğiz…

Dizinin tanıtımlarda küçük bir kız 70 yaşındaki bir adamla evlendirildiğini anlatıyor… Aslında daha çok acı içinde ağlayarak mırıldanıyor… Dizinin adı "Hayat Devam Ediyor". Mahsun Kırmızıgül belli ki sinemada yaptığını bu kez televizyon ekranlarında yapmaya çalışacak. Yani televizyon seyircisine çoğu yapımcının uzağından geçtiği sosyal sorunları içeren farklı hikâyeler anlatacak… Kırmızıgül'ün bu kez anlatmayı seçtiği sorun çocuk gelinler… Dizinin küçük gelini Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunu Meltem Miraloğlu. Miraloğlu dizide 66 yaşındaki oyuncu Rana Cabbar'ın canlandıracağı karakterle evlendirilecek. Dizide başarılı oyuncu Fikret Kuşkan da var. Kuşkan iki karısı olan bir bakır ustası rolünde… Dizinin oyuncu kadrosunda Arif Erkin ve Menderes Samancılar gibi önemli isimler dikkat çekiyor.

İŞTE OLAY YARATACAK DİZİNİN TANITIM FRAGMANI! - VİDEO İÇİN TIKLAYIN!

Hazırlıklar altı ay önce başladı
Mahsun Kırmızıgül ve ekibi bu dizi için sekiz aydır aralıksız çalışıyorlar… Aslında zaten Kırmızıgül dizi dünyasına yabancı bir isim de değil… En son altı yıl önce Beren Saat ile "Aşka Sürgün" dizisi için kamera karşısına geçtiğini hatırlarsınız muhakkak… Ama bu kez hikâyenin sahibi o. Aynı zamanda Doğu Beyazıt, Mardin ve Kapadokya gibi bölgelerde çekilecek olan dizinin ilk dört bölümünü de Mahsun Kırmızıgül yönetecek… Daha sonra yönetmen koltuğunu Hülya Bilban'a devredecek.

ARKADAŞINA GÖNDER
Küçük gelinlerin büyük dramı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN