Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kamerayı belden aşağısına indirip...

Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Denetmenleri Başkanı olan 2 çocuk babası müfettiş 52 yaşındaki E.M, internete makamında uygunsuz görüntülerinin düşmesinin ardından Vali Zübeyir Kemelek tarafından görevden alındı.

Giriş Tarihi: 3.4.2012 09:07 Güncelleme Tarihi: 3.4.2012 13:48
Makamındaki bilgisayardan web kamerasıyla karşısındaki öpücükler gönderen E.M. görüntülerin sonunda ise kamerayı aşağı indirerek cinsel organını gösteriyor. Görüntülerde duvarda Atatürk resmi olduğu görülüyor. Bu görüntülerin ortaya çıkmasının ardından E.M., tarafından görevden alınarak hakkında soruşturma başlatıldı. 2005 yılında Edirne'den Tekirdağ'a İlköğretim Müfettişi olarak atanan E.M.'nin 2 yıldır müfettiş olarak görevini sürdürdüğü belirtildi.

VALİ AÇIKLAMA YAPTI
Yazılı bir açıklama yapan Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, "Valiliğimiz e-posta adresine 02 Nisan 2012 tarihinde 12:42.56 sn'de gönderilen İlimiz Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Denetmenleri Başkanı E.M. ile ilgili görüntülü e-posta hakkında Kamuoyuna açıklama yapılması ihtiyacı hasıl olmuştur. Gönderilen bu e- postanın incelenmesinden görüntülerin soruşturularak yasal çerçevede gereğinin yapılması ile ilgili yasal süreç başlatılmıştır. Söz konusu görüntülerle ilgili soruşturmanın selameti bakımından İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Denetmenleri Başkanı E.M. görevden uzaklaştırılmıştır. Valiliğimizce konunun soruşturulması aa çökmesi sonucu hayatını kaybeden Hamza Aktürk (4macıyla Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığından Denetim Elemanı talep edilmiştir. Söz konusu görüntüler ile ilgili sonuç, soruşturma sonucu açıklığa kavuşacaktır. Tüm bu işlemler yasal süreç içerisinde zaman kaybetmeksizin yerine getirilmektedir." dedi.

TELEFONLARINI KAPATTI
Olayın ortaya çıkmasının ardından makamındaki odasını terk eden E.M telefonlarını kapatarak ortadan kayboldu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Denetmenleri Başkanı görevinden uzaklaştırılan E.M.'nin 2010 yılı Temmuz ayında eşini kaybettiği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kamerayı belden aşağısına indirip...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN