Türkiye'nin en iyi haber sitesi

cumartesi günleri açık

171 yıllık köklü bir tarihe sahip olan vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Giriş Tarihi: 28.7.2012 13:59
Vatandaşlara en iyi hizmet anlayışı ile çalışan Merkez Müdürlüğüne bağlı kargo şefliğinde artık Cumartesi günleri de kargo kabul hizmetleri yapılacak. Vatandaşlara her zaman en iyi hizmeti vermeye amaç edinen PTT halk odaklı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Erzincan halkının hafta sonu da zorluk yaşamaması için çalışma başlatan PTT Baş Müdürlüğü Cumartesi günleri de 'PTT Kargo' aracılığı ile kargo göndermek isteyen vatandaşların kabulünü yapacak.

PTT Baş Müdürü Metin Ağdaş, '1 Temmuz 2012 tarihi itibariyle Cumartesi günleri saat 10.00-16.00 arasında Erzincan Merkez Müdürlüğü gişelerinden havale, çek, yatırma ödeme ve aktarma işlemleriyle birlikte her türlü parasal işlemler yapılacaktır' dedi.

PTT Matikler den günün her saati işlemlerin yapılabileceğini ifade eden Ağdaş, 'Kaliteli güvenli ve hızlı hizmetin adresi PTT, atılımlarını sürdürmeye ve kendini ülkemiz insanı yararına geliştirmeye devam edecektir. Hızlı ve teknolojik hizmetin kısa adresi olan PTT'nin çağdaş ve köklü bir kuruluş olmasının, halkımıza sunduğu hizmetlerin kalite ve çeşitliliği ile insanların yaranına olacak her türlü çalışma ve etkinliklerin içerisinde olmasından kaynaklandığı kamuoyunca bilinmektedir' ifadesinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PTT cumartesi günleri açık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN