Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evliliği yönetemediler

Sanat yönetmeni Nilüfer Ayşe Çamur, yönetmen eşi Ilgaz Giritlioğlu'na boşanma davası açtı. Çift, birbirlerinden nafaka ya da tazminat talebinde bulunmadı

Giriş Tarihi: 29.10.2012
Birçok dizinin sanat yönetmenliğini yapan Nilüfer Ayşe Çamur, 4 yıldır evli olduğu yönetmen eşi Ilgaz Giritlioğlu ile şiddetli geçimsizlik nedeniyle anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdiklerini söyledi. Çift, birbirlerinden herhangi bir tazminat ya da nafaka talebinde bulunmadı. Türk sinemasının ünlü yönetmenlerinden Tomris Giritlioğlu'nun kendisi gibi yönetmen olan oğlu Ilgaz Giritlioğlu ile aralarında Muhteşem Yüzyıl'ın da bulunduğu birçok dizinin sanat yönetmenliğini yapan Nilüfer Ayşe Çamur, 28 Haziran 2008'de evlendi. Çocukları olmayan çiftin mutlu giden beraberlikleri kısa zamanda bozuldu. İstanbul Aile Mahkemesi'ne avukatları aracılığıyla başvuran Çamur, aynı zamanda meslektaşı olan eşine geçtiğimiz günlerde 'anlaşmalı' boşanma davası açtı.

'ÇEKİLMEZ HALE GELDİ'
Evliliklerinin şiddetli geçimsizlik nedeniyle 'çekilmez' hale geldiğini savunan Çamur, "Artık bir araya gelmemiz imkansız" dedi. Evlilik birliği içerisinde edinilmiş gayrimenkulleri bulunmadığını iddia eden Çamur, özel ev eşyaları ile malları kendi aralarında paylaştıklarını kaydetti. Çamur, boşanma karşılığında birbirlerinden maddi- manevi tazminat ya da nafaka talep etmeyeceklerini belirtti. Çiftin aralarında yaptıkları tek sayfalık protokol mahkemeye sunuldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evliliği yönetemediler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN