Türkiye'nin en iyi haber sitesi

talihlisi Bakırköy'den

Giriş Tarihi: 1.1.2013 20:40 Güncelleme Tarihi: 1.1.2013 20:42
Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde 45 milyon TL'lik büyük ikramiyenin çıktığı '6718374' numaralı çeyrek biletlerden birinin, Bakırköy'deki bir bayi tarafından satıldığı ortaya çıktı.

nun bu yılki büyük ikramiyesi olan 45 milyon TL, çeyrek biletlere çıktı. Biletler İstanbul, İzmir, Muğla ve Adana'dan satılırken İstanbul'daki çeyrek biletin Bakırköy'de bir alış veriş merkezindeki bilet bayisinden satıldığı ortaya çıktı.

Bilet Bayii sahibi Azim Horozoğlu, "Yılbaşı ikramiyesini satmak bu sene bize nasip oldu. Bir banka şubesinden aldığım biletlerin içerisinden büyük ikramiyeyi biz satmışız. Sabahleyin listeyi kontrol ederken fark ettim, bileti biz satmışız. Mutlu olduk tabii ki. Son hafta satıldığını tahmin ediyoruz. Kimin aldığını bilemeyiz. Hayırlı olsun alan şahsa. Gişemizden 6 sene öncede Sayısal Loto'dan büyük ikramiye vermiştik dedi.

Bileti satan büfe çalışanı, "Bugün itibariyle üç beş tane müşterimiz geldi. İkramiye ve teselli ikramiyeleri kaçırdıkları için çok üzüldüler. Ama biz çok mutluyuz. Büyük ikramiyeyi vermek bize nasip oldu. İkramiyenin bizden çıktığını tescil edebiliriz diye konuştu.

İkramiyeyi kılmayı kaçırdığını ifade eden bir vatandaş ise, "Önümdeki adam bilet alırken o an o rakamlar gözüme çarptı. Ama yetişemedim, kıl payı ile kaçırdım dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milli Piyango talihlisi Bakırköy'den
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN