Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sedef hastalarına müjde

'nın Hisarcık ilçesinde belediyeye ait Esire Kaplıcalarının na iyi geldiği iddia edildi.

Giriş Tarihi: 4.1.2013 15:45
Belediye Başkanı Mehmet Akbaş, 51 derece sıcaklıktaki Esire Kaplıcalarının na iyi geldiğini hatırlattı. Akbaş, bunu ispatlamak için bir süre önce Hisarcık-Simav yolunun yapımında çalışan ve sedef hastası olduğunu öğrendiği Sabahattin Ateş'i tedavi amacıyla belediyeye ait Esire Kaplıcalarında 1 ay boyunca tedavi görmesini sağladıklarını belirtti.

Akbaş, "Tedavi sonucunda tedavi öncesi kol, bacak ve vücudunda oluşan yaralardan eser kalmadı. Şu an tamamen iyileştiğini söylüyor. Bir aylık süre zarfında kaplıca tedavisinin yanında takviye olarak karışımı bizde saklı olan bitkisel merhem de kullandı. Hastalığın tekrar etmeyeceği kanısındayım. Çünkü yıllar önce bu tedaviyi uygulayan genç bir arkadaşımız sedef hastalığından tamamen kurtuldu" dedi.

Aydın'ın Yenipazar ilçesinde oturan sedef hastası Sabahattin Ateş ise, "1 ay önce sedef hastalığının tedavisi için Esire Kaplıcalarındaki apart odalara yerleştim. Kaplıcaya girdiğim ilk günden itibaren yaralarımda hızla iyileşme belirtileri başladı ve 20 günün sonunda vücudumdaki yaralardan eser kalmadı. Bunun üzerine bir ay kaldığım kaplıcalardan ayrıldım. Şu an çok rahatım. Artık vücudumda yara, bere, kepeklenme ve kaşıntı da olmuyor. İnşallah hastalık tekrar etmez. Beni bu illetten kurtardığı için belediye başkanına minnettarım" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sedef hastalarına müjde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN