Yarışmada Kur'anlı krizi!

ATV ekranlarında 'nın sunumuyla seyirciyle buluşan '' adlı yarışmada ilginç anlar yaşandı.

Giriş Tarihi: 4.1.2013 09:36 Güncelleme Tarihi: 4.1.2013 10:10
Yarışmada bir kadın bir erkek yarışıyordu. Erkek olan yarışmacı Kur'an üzerine etmesine rağmen sözünde durmadı. Sonra ne mi oldu?

Aydeniz ile Cihan isimli iki yarışmacı, yarışmasının tarihinde bir ilke imza atarak finale kadar sorunsuz bir şekilde ilerledi. 15 sorunun sonunda ise 72 bin TL rakamına ulaşmayı başardılar.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN!DEFALARCA YEMİNLER ETTİ

Daha sonra ise birbirlerini yarı yolda bırakmayacaklarına dair yeminler ederek ailelerine danışmak üzere ayrıldılar. Özellikle Cihan adlı erkek yarışmacı Aydeniz'e dönerek "Yemin ediyorum bak, Kur'an çarpsın ki sözümden dönmeyeceğim, düğmeye basmayacağım" diyerek ailesinin yanına gitti.

YEMİN EDEN YARIŞMACI SÖZÜNDEN DÖNDÜ

Dönüşte ise iki taraf da büyük bir kararlılıkla yarışma alanına doğru ilerlemeye başladı. Stüdyodaki izleyicilerin de alkışları eşliğinde yarışma alanına doğru ilerleyen yarışmacılar, Karadağlı'nın taraflara yaptığı tekliflere kulak asmadan yoluna devam etti. Ancak teklif 72 bin TL'ye ulaştığında Cihan dayanamadı ve butona bastı. Bu şekilde Cihan, ikiye bölünmesi planlanan 72 bin TL'ye tek başına sahip olmuş oldu.

TARTIŞMA BAŞLADI

Bu andan itibaren ise Aydeniz'in Cihan'a yönelik suçlamaları başladı. "İnançlı bir insan olduğum için Kur'an üzerine yemin edilince dayanamadım, inandım" diyen Aydeniz, anne ve babasının hayatta olmadığın söyleyip İstanbul'da yaşadığına vurgu yaparak Cihan'a güvenmesinin büyük bir hata olduğunu belirtti.

"NİYE KUR'AN'I KARIŞTIRIYORSUN"

Aydeniz bu noktadan sonra Cihan'a dönerek defalarca "Niye yemin ediyorsun, madem kandıracaksın Kur'an'ı niye karıştırıyorsun" diye tepki gösterdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yarışmada Kur'anlı yemin krizi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN