Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Garson sanılan gence 'kazık hesap' dayağı

Otomobilini durduran iki kişi tarafından demir çubuklarla dövülen İlyas Aktaş, "Bu kadar hesap getirilir mi, diye bağırıyorlardı. Sanırım beni birine benzettiler. Şikâyetçiyim" dedi

Giriş Tarihi: 5.1.2013
İstanbul Bakırköy'de, bir kişi otomobilini durduran iki saldırgan tarafından demir çubukla dövüldü. Olay, 1 Ocak'ta Florya'da bir alışveriş merkezinin önünde meydana geldi. 30 yaşındaki İlyas Aktaş, işyerini erkenden açmak için saat 07.00'de Küçükçekmece'deki evinden çıktı.

SERBEST BIRAKILDILAR

10 dakika sonra Florya'da tanımadığı iki kişinin saldırısına uğradı. Başı yarılan ve vücuduna çok sayıda öldürücü darbe alan Aktaş, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na gitti. Burada yaşadıklarını anlatan Aktaş, "Otomobilimle Florya'daki Flyinn Alışveriş Merkezi'nin önüne gelmiştim. İki kişi beni durdurmaya çalıştı. Ben kim olduklarını bilmediğim için durdum. Sağ kapıdan inen biri bana saldırdı. Birkaç yumruk yedikten sonra bir taksiye sığındım ama taksiyi de durdurdular. Bu kez iki kişi demir çubuklarla vuruyordu. Ağızları alkol kokuyordu. 'Bu kadar hesap getirilir mi?' diye bağırıyorlardı. Sanırım beni birine benzettiler. Daha sonra polisler geldi. İki kişi otomobillerine binerek kaçtılar. Polisler peşlerinden gitti. Beni de ambulansla hastaneye kaldırmışlar. Hastaneden çıktığımda bana saldıran kişilerin M.Ç. ve G.Ç. olduğunu öğrendim. Polisten kaçarken yakalanmışlar ancak serbest bırakılmışlar. Bu iki kişinin cezalandırılmasını istiyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Garson sanılan gence 'kazık hesap' dayağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN