minika Küçük Prens Sergisi başlıyor

Tüm dünyayla aynı anda gerçekleşen ve Türkiye ayağı, Küçük Prens’in Türkiye’deki yayıncısı minikaGO tarafından düzenlenen Uluslararası Küçük Prens Yarışması’nda dereceye giren 50 resim şimdi de meraklılarıyla buluşuyor.

Giriş Tarihi: 8.1.2013 10:41
minikaGO tarafından düzenlenen, Sabah Gazetesi ve Genç Turkuvaz desteğiyle gerçekleşen Uluslararası Küçük Prens Resim Yarışması yoğun katılımla sona erdi. Türkiye'nin dört bir yanından gönderilen yüzlerce resim arasından halk oylamasıyla seçilen 50 resim Marmara Forum'da gerçekleşecek büyük açılışla meraklılarıyla buluşacak. Hayal ettikleri Küçük Prens gezegenini resmeden çocukların yaptığı eserlerden oluşan sergi ziyaretçilere tam bir görsel şölen sunuyor. 14-20 Ocak tarihleri arasında Marmara Forum, 4-10 Şubat tarihleri arasında da CarrefourSA Bahçepark Alışveriş Merkezi'nde ziyarete açılacak sergi alanının yanı sıra çocukların hoşça vakit geçirebileceği çeşitli aktivitelerin de yer alacağı bir etkinlik alanı da kurulacak.

19 Ekim – 16 Kasım tarihleri arasında yoğun katılımla gerçekleşen Uluslararası Küçük Prens Resim Yarışması'nda halk oylaması sonucu seçilen 50 resmin sahibi Genç Turkuvaz'dan Küçük Prens Kitap Seti kazanırken, Fransa'da yapılacak değerlendirmede dereceye giren gezegenler ise Küçük Prens' in yeni sezonundaki bölümlerin birinde yer alma fırsatı bulacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
minika Küçük Prens Sergisi başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN