Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yarışmaya Ümmiye Teyze damga vurdu

ATV'de yayınlanan ve Kenan Işık'ın sunduğu isimli yarışma programının son bölümüne Ümmiye Gürbüz isimli yarışmacı damgasını vurdu.

Giriş Tarihi: 8.1.2013 01:47 Güncelleme Tarihi: 8.1.2013 09:45
Kenan Işık'ın sunduğu ? Yarışmasının bu haftaki konuğu 50 yaşındaki Ümmiye Gürbüz oldu. Balıkesir Bandırma'dan yarışmaya katılan Ümmiye teyze pazarcılık yapıyor. Kocasından ayrılmış Ümmiye teyzenin azmi yarışmanın sunucusu Kenan Işık'a duygusal anlar yaşattı.

Hedefi 60 bin TL kazanmak olarak açıklayan Ümmiye Gürbüz yarışmadan 9. soruda çekildi. Pazarcılık yapan Ümmiye Gürbüz, joker hakkını kullanmadan 8'inci soruya kadar geldi. Gürbüz, 8. soruda 3 joker hakkını kullandı. Yarışmacı 9. soruda seyirci joker hakkını kullandıktan sonra soruya cevap vermeden yarışmadan çekildi ve 30 bin TL ile ayrıldı. Lise mezunu Ümmiye hanım kitap okumayı ve araştırmayı çok sevdiğini söyledi.

Ümmiye Hanım, bahçesinde yetiştirdiği sebze ve meyveleri pazarda satıyor. Yarışmaya ailesi ile birlikte geldi. Gürbüz kazandığı para ile bahçesini büyütmeyi planladığını açıkladı. Ümmiye Teyzeden sonra çıkan üniversite mezunu yarışmacı ise ilk sorularda elendi. Buzağı hangi hayvanın yavrusudur? sorusuna 'Manda' cevabı vererek elendi. Ümmiye teyzeden sonra gelen yarışmacı bilginin yaşı ve mesleği olmadığını bir kez daha göstermiş oldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yarışmaya Ümmiye Teyze damga vurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN