Rus ruleti şakası ölüm getirdi

İzmir'de, arkadaşına şaka yapmak isteyen Deniz Demiryol, tek mermi koyduğu tabancanın topunu çevirip tetiğe bastı. Silahın patlamasıyla yere yığılan talihsiz genç, 5 günlük yaşam savaşının ardından öldü

Giriş Tarihi: 13.1.2013
İzmir'in Buca ilçesinde yaşayan 21 yaşındaki Deniz Demiryol, akıl almaz bir şekilde hayatını kaybetti. Demiryol, 16 yaşındaki arkadaşına elindeki tabancayı gösterip, içine sadece bir mermi koydu. Tabancanın topunu döndürdükten sonra silahı boğazına dayayıp, ateşleyen Demiryol kaldırıldığı hastanede 5 günlük yaşam savaşını kaybetti. Olay, geçen hafta Buca ilçesi Çaldıran Mahallesi'nde meydana geldi. Deniz Demiryol, arkadaşı M.A. ile birlikte odasında vakit geçirdiği sırada, evde sakladığı ve ne şekilde eline geçtiği belli olmayan tabancayı arkadaşına gösterdi. Demiryol daha sonra olacaklardan habersiz tabancanın içine mermiyi yerleştirdi. Arkadaşına şaka yapmak isteyen Demiryol, mermiyi koyduktan sonra topu çevirdi. Tabancayı kendi boğazına dayayan Demiryol, arkadaşının "Dur yapma, şeytan doldurur" demesine rağmen tetiği çekti. Silah bir anda patlayınca Demiryol kanlar içerisinde yere yığıldı. Silah sesini duyan Demiryol'un annesi hemen odaya koştu. Oğlunu yaralı halde gören anne hemen ambulans çağırdı.

'MERMİYİ GÖRDÜM'
Annesinin "Oğlum ne oldu sana?" demesi üzerine bilinci açık olan Demiryol, "Merminin nerede olduğunu görüyordum. Nasıl oldu anlayamadım. Ateş almaması gerekiyordu. Şaka yapıyordum" dediği öğrenildi. Demiryol, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Talihsiz genç, yoğun bakımdaki 5 günlük yaşam savaşının ardından önceki gün hayatını kaybetti. Deniz Demiryol'un ağabeyi Cafer Demiryol (34), kardeşiyle birlikte hurda oto alım satım işiyle uğraştıklarını belirterek, "Kardeşimin eline o silahın nasıl geçtiğini bilmiyorum. Ne ben ne de babam silah kullanmıyorduk. Kardeşimin elinde bir silah olduğunu bilseydik böyle bir şey yaşanmazdı. Arkadaşına rus ruleti şakası yaparken öldü. Çok iyi bir çocuktu. Bir kız arkadaşı vardı. Evlenmeyi düşünüyordu" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rus ruleti şakası ölüm getirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN