Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yaşlı sevgili için intihar

28 yaşındaki genç, 55 yaşındaki sevgilisi tarafından terk edilince üst geçitten atlayarak canına kıydı. Selime A. "Başta her şey çok güzeldi ama sürekli para istiyordu" dedi

Giriş Tarihi: 14.1.2013
İstanbul'da kendisinden 27 yaş büyük sevgilisinin kendisini terk etmesini kabullenemeyen genç, üst geçitten atlayarak intihar etti. Bayrampaşa'da tesisat işleri yapan 28 yaşındaki Mustafa Ali Keleş, evine banyo montajı için gittiği 55 yaşındaki Selime A.'ya âşık oldu. Sipariş hattına bıraktığı telefon bilgileri sayesinde dul kadına ulaşan Keleş, Selime A. ile tanışmak ve ciddi amaçlı görüşmek istediğini söyledi.

'ANNEM' DİYE TANITTI
Selime A. "Senin yaşında oğlum var. Ben 55 yaşındayım. Yaşına göre birisini bul" yanıtını verdi. Ancak "Sevmenin yaşı olmaz" karşılığını aldı. Israrlarını sürdüren gencin sevgisine karşılık veren Selime A., Mustafa Ali keleş'le görüşmeye başladı. Avcılar ve Büyükçekmece'deki çeşitli mekânlarda bir araya gelen sevgililer zaman zaman da Mustafa Ali Keleş'in Büyükçekmece Fatih Mahallesi'ndeki bekâr evinde görüşüyorlardı. Hatta Keleş, bu evi tutarken sevgilisi Selime A'yı ev sahibine annem diye tanıtarak güven sağladı. Sıradışı aşkta bir süre sonra sorunlar patlak vermeye başladı. Düzenli bir işi olmayan Mustafa Ali Keleş sevgilisinden sık sık para istemeye başlayınca Selime A. ilişkiye nokta koymak istedi, fakat bunu bir türlü başaramadı. Mustafa Ali Keleş ise Selime A.'dan bir türlü vazgeçemedi. Birkaç kez genç sevgilisi hakkında şikâyette bile bulunan Selime A., 7 Ocak 2013 günü yine gencin kapısına dayandığını görünce bir akrabasından yardım istedi.

'ASIL MAĞDUR BENİM'
Yanına koşan halasının kızının ayrılmaya ikna etmeye çalıştığı Mustafa Ali Keleş, birden cebinden ekmek bıçağını çıkarıp kendi karnına sapladı. Derhal hastaneye kaldırılıp gerekli tedavisi yapılan Keleş, ertesi gün taburcu oldu. Bir kez daha Selime A. ile görüşmek isteyen genç, görüşüp barışmayı başaramayınca soluğu sevgilisinin evinin çok yakınında bulunan Maltepe-Bayrampaşa Metro üst geçidinde aldı. Kendini üst geçitten aşağıya atan Mustafa Ali Keleş hayatını kaybetti. Savcılık olay ile ilgili soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında ifadesine başvurulan Selime A.'nın "Psikolojisi bozuk bir insandı. Başta her şey çok güzeldi, fakat sonradan benden sürekli para istemeye başladı. Ben de kendisinden kurtulmaya çalıştım. Asıl mağdur benim" dediği öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaşlı sevgili için intihar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN