Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lara müşteri çıktı

Çok sayıda geri dönüşüm firması mevcut firmayla sözleşmesi sona eren Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nin () kapaklarını satın almak için başvurdu.

Giriş Tarihi: 21.1.2013 11:55
Konuya ilişkin açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baş, AA'nın haberinin ardından, Rusya'dan bir radyo ve televizyon kanalının yayınına naklen bağlandığını, TV kanalının derneğe gelerek çekim yaptığını belirti.

''Yurt dışından arayanlar bile oluyor. Haber uluslararası alanda bile yankı buldu diyebiliriz'' ifadesini kullanan Baş, Bakırköy'de bulunan derneklerine yaşlı bir çiftin Üsküdar'dan toplu taşıma araçlarıyla gelerek kapak bıraktığını söyledi.

Baş, kapak getiren kurumlara haber sayesinde bazı dersane, okul ve üniversitelerin de eklendiğini dile getirerek bu kurumların yanı sıra çeşitli ticari kuruluşların da kendilerine sürekli kapak getirme sözü verdiklerini anlattı.Haberle beraber bazı vatandaşların kampanyalarından haberdar olduğunu, bilenlerin kampanyayı hatırladığını ve kampanyanın bitmediğini öğrendiğini kaydeden Baş, şöyle devam etti:

''Haberiniz sayesinde plastik kapakla gelen özgürlüğe ara verilmedi. Diğer firmayla anlaşmamız bitmesinden sonra kapaklarımızı maksimum karla alabilecek bir firma arıyorduk. Haberinizden sonra bize ciddi olarak 7 geri dönüşüm firması başvurdu. Bunlardan bazıları da İstanbul dışından. Birkaç tanesi de istediğimiz fiyatı verdi. Teklifler piyasa değerlerine bakıldığında çok iyi. Kendileriyle sözleşme imzalamak üzereyiz. Şu an ayda 17 tonu bulan ancak her geçen ay miktarı artan kapaklarımız�� istediğimiz fiyattan satabileceğiz. Bize engelli vatandaşlarımızdan sürekli talep geliyor. Biz de bu yüzden kampanyamızı bitiremiyoruz devam ettiriyoruz. Kampanya özgürlüğe hareket için devam ediyor ve edecek.''
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mavi kapaklara müşteri çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN