Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ünlüler bir günü sokakta geçirecek

'Sokak ve İnsan' temalı projeyle sokak yaşamına dikkat çekmek için bir araya gelen ünlü isimler, bir günlerini sokakta geçirecek. Elde edilen gelir yine sokağa bağışlanacak

Giriş Tarihi: 4.2.2013
Aralarında Haldun Dormen Ragıp Savaş, Cengiz Bozkurt Engin Hepileri, Çisil Oral, Nefise Karatay gibi isimlerin bulunduğu 20 ünlü isim 'Sokak ve İnsan' konulu proje kapsamında bir günlerini sokakta geçirecek. Fotoğraf sanatçısı Aykut Bozan tarafından 'Sokak halleriyle' fotoğraflanacak ünlü isimler, elde edilecek tüm geliri yine sokaklara bağışlayacak. Ünlü isimler, giyecekleri sokak kıyafetleriyle kimi zaman bankta kimi zaman sokak ortasında poz verecekler. Ferrari, Maserati, Pepsi gibi markaların ünlü Türk fotoğrafçısı Aykut Bozan'la yürüttüğü projenin ilk çekimleri Mart'ta başlayacak. Beyoğlu Belediyesi'nin de desteklediği proje kapsamında çekilecek tüm fotoğraflar 17-28 Aralık tarihleri arasında Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi'nde 15 Aralık'ta sanatseverlerle buluşacak.

ÜNLÜ İSİMLER POZ VERECEK
Projede ünlü fotoğrafçıya Nefise Karatay'ın yanı sıra Haldun Dormen Ragıp Savaş, Cengiz Bozkurt gibi isimler poz verecek. Çalışmanın, geniş kapsamlı bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu söyleyen Fotoğraf Sanatçısı Aykut Bozan, projeyle sokakta yaşayan insanlara karşı bir acıma algısı yaratmaktan çok, hayat rutini içerisinde var olan bir gerçeğe dikkat çekmek istediklerini belirtti. Bozan, sergiden elde edilecek tüm gelirin sivil toplum kuruluşları aracılığıyla yine sokaklara bağışlanacağını söyledi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlüler bir günü sokakta geçirecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN