Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yine 'nın elini öptü

Felçli Rus gence karşılıksız bakan Kabadayı'yı evinde ziyaret eden Rus milletvekili Mudyakov: Yılın annesi seçilmesi için önerge vereceğiz

Giriş Tarihi: 18.2.2013
Antalya'da 5 yıl önce geçirdiği kazada felçli kalan ve Rus asıllı olduğu tahmin edilen 'a karşılıksız bakan Gülsüm Kabadayı'nın önünde eğilip, Rusya'daki canlı yayında elini öpen Rus Milletvekili Roman Mudyakov, Kabadayı'yı bu kez evinde ziyaret etti. Rusya'da bir televizyon programında muhalefet partisi LDPR Milletvekili Roman Mudyakov, birçok kez 'Yılın Annesi' seçilen Kabadayı'nın önünde diz çöküp elini öpmüştü. Mudyakov, iktidar partisinden Meclis Başkanı Danışmanı Ramin Gasymov ile birlikte Gülsüm Kabadayı ve Umut'u ziyaret etti.

DÜNYA TEŞEKKÜR EDİYOR

Partisinin ve Rusya iktidarının Kabadayı Ailesi'ne yardım etmesi için çalışacaklarını belirten Mudyakov, "Çünkü bu insanlık en yüksek derecede. Sizin yaptığınızdan dolayı sadece Rusya halkı değil, tüm Rusça konuşan ülkelerin halkı bu olayı biliyor. Tüm dünya Hıristiyanları bunu biliyor ve size teşekkür ediyor" dedi. Ramin Gasymov ise, "Roman Mudyakov farklı bir partide. Ama önemli değil, biz arkadaşız. Önemli olan insan olmamız. Herkesin haberi olunca, tüm milletvekilleri parlamento üyeleri merak ediyor ve Umut'un hikâyesindeki gelişmeleri bize soruyor. Roman'ın dediği gibi sadece Rus anneleri değil, tüm dünya anneleri elinizden öper. Ben bilmiyorum, belki Türkiye'de bu rastlanan bir durum. Ama biz iki politikacı olarak, hayatımızda ilk defa böyle bir şey görüyoruz" şeklinde konuştu.

ANNESİ BULUNACAK
Umut'un gerçek annesinin de bulunacağına inandıklarını belirten Gasymov, "Şimdilik Umut Türkiye vatandaşı. Türkiye'de yaşıyor ve buna müteşekkiriz" dedi. Mudyakov, Kabadayı'nın Rusya'da da 'yılın annesi' seçilmesi için meclisine önerge vereceğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yine Gülsüm Ana'nın elini öptü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN