İddaa'dan en büyük ikramiyeyi kazandı

Giriş Tarihi: 27.2.2013 02:27 Güncelleme Tarihi: 27.2.2013 09:31
İzmir'in Bayındır ilçesinde çiftçilik yaparak geçimini sağlayan 25 yaşındaki bir genç, birer gün arayla aynı maçlara iki kupon oynayarak, İddaa'nın bugüne kadar verdiği en büyük ikramiyeyi kazandı.

İzmir'in Bayındır İlçesi'nde çiftçilik yaparak yaşamını sürdüren 25 yaşındaki Ferdi Sılay, İddaa'da birer gün arayla aynı maçları oynadığı iki ayrı kuponla 468'er bin 512'şer lira ikramiye kazandı. Bu rakamın ise İddaa'nın bugüne kadar verdiği en büyük rakam olduğu bildirildi.İki kuponuna toplam 937 bin 24 TL ikramiye isabet eden Ferdi Sılay, parasını almak için Ziraat Bankası Bayındır Şubesi'ne gitti, fakat banka şubesi yetkililerinin bu miktardaki ikramiyeyi ödeyemeyeceğini söylemesi üzerine Sılay, İzmir'e gidip parayı buradaki banka şubesinden tahsil etti. Talihli Ferdi Sılay'ın ikramiyesini aldıktan sonra ortadan kaybolduğu öğrenildi.

Çiftçi Ferdi Sılay, geçen 22 Şubat'ta Halil Ergüven'in işlettiği bayiden 2 TL'lik İddaa kuponu yaptı. Bekar olan Sılay, kuponunda 1'e 22 bahis oranındaki 4 maça yer verdi. Sılay, ertesi gün aynı kupondan bir tane daha oynadı. Sılay'ın, 2 misli olarak oynadığı ve 468 bin ile 512 bin TL kazandığı ikramiyenin İddaa'nın verdiği en büyük ikramiye olduğu bildirildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İddaa'dan en büyük ikramiyeyi kazandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN