Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fotoğraf paranoyası makineyi kırdırttı

Meltem Cumbul'un turizmci eşi, Kuşadası'nda kendisini görüntülediğini sandığı gazeteciye saldırarak fotoğraf makinesini ve flaşını kırdı

Giriş Tarihi: 22.3.2013
Aydın'ın Kuşadası ilçesindeki İmbat ve Blue Sky Otelleri'nin sahibi Erol Özbaş'ın oğlu turizmci Ali Can Özbaş önceki gece oyuncu eşi Meltem Cumbul'la Setur Marina Alışveriş Merkezi'nde bulunan bir bara gitti. Eşiyle eğlenen ve aşırı derecede alkollü olduğu belirtilen Özbaş, bir süre sonra aynı barda bulunan ve bir başka masada oturan gazeteci Aykut Zirek'in yanına giderek, masanın üzerinde duran fotoğraf makinesi ve flaşını yere çarptı. Hızını alamayan Özbaş, makine ve flaşı ayağıyla çiğneyerek parçaladı. Ardından Zirek'in üzerine yürüyen Özbaş, masaları devirdi. Özbaş, bar çalışanları ve diğer müşteriler tarafından güçlükle sakinleştirilirken Zirek polis merkezine giderek şikâyetçi oldu. Bu arada Özbaş, eşi Meltem Cumbul'la bardan ayrıldı. Bara giden polisler, Özbaş'ı bulamayınca görgü tanıklarıyla görüştü, kamera kayıtlarını inceledi. Daha sonra savcılığa gelen Özbaş, darp olayını reddederek, fotoğraf makinesinin de kartı almak isterken yanlışlıkla yere düşüp kırıldığını söyledi. Özbaş, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

KAMERA KAYITLARI VAR

Yerel bir magazin dergisinin sahibi olan Aykut Zirek, fotoğraf çekmemesine rağmen Özbaş'ın aniden yanına gelerek, bir şey söylemeden makinesini kırdığını, ardından da üzerine yürüdüğünü anlatarak, "Fotoğraf çekmediğimi söyledim. Meltem Cumbul yanımıza gelerek, 'Fotoğraf çektiğinizi sandı, ondan böyle davrandı' dedi. Barı birbirine katan Özbaş, üzerime yürüdü. Kaçıp şikayetçi oldum. Kamera kayıtları var" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fotoğraf paranoyası makineyi kırdırttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN