Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aşk bir kez daha tesadüfleri sevdi

Giriş Tarihi: 25.3.2013

İlkokulda âşıktılar. Mezun olup ayrıldılar. 34 yıl sonra bir ilkokul arkadaşları buluşmasında birbirlerini gördüler. Önümüzdeki cumartesi evlenecekler

Aşk Tesadüfleri Sever' filminde olduğu gibi aşk, bir kez daha tesadüfleri sevdi. Eski Başbakanlardan Tansu Çiller'in de aralarında bulunduğu birçok siyasetçinin basın danışmanlığını yapan Okan Sarıkaya, ilköğretim yıllarında âşık olduğu Gülay Yücel'le, 34 yıl sonra yeniden karşılaşınca bu kez tesadüfü şansa bırakmadı. Okan Sarıkaya, Feriköy İlköğretim Okulu'na başladığında aşk kapısını çalmıştı. Âşık oldukları günlerde aynı sınıfı, aynı sırayı paylaşmışlardı. Fakat yıllar, onları farklı yerlere savurdu. Yıllar sonra bir gün Facebook'da ilkokul arkadaşlarını bulmak istediler. 34 yıl sonra ilkokul arkadaşları 24 Eylül 2011'de Feriköy İlköğretim Okulu bahçesinde buluştu. Okan Sarıkaya ve Gülay Yücel bu buluşmada yeniden alevlenen aşklarının peşini bu kez bırakmamakta kararlıydı. 30 Mart 2013'te nikâh masasına oturacak olan çift, davetiyelerinde ilk tanışma, karşılaşma, nişan ve evlilik tarihlerine yer verirken, arka sayfada ilkokuldaki sınıf arkadaşlarının yer aldığı fotoğrafı da koydu.

ANNE AMELİYATI NİKAH ERTELETTİ
Sarıkaya, "Gülay'a daha ilkokulda âşık olmuştum. Biz 3 Mart'ta nikâh masasına oturacaktık ama kalp hastası olan annem rahatsızlanınca acil ameliyata alındı. Biz de bu süreci bekleyip, nikâh tarihimizi 31 Mart'a aldık" dedi. Gülay Yücel de, "Okan benim çocukluk aşkım. Yıllar sonra tesadüfen birbirimizi bulduk. Aşkın tesadüfleri sevdiğine yaşadığım olaylarla bir kez daha inandım" diye konuştu.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşk bir kez daha tesadüfleri sevdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN