Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erol Köse'ye mafya tehdidi

Giriş Tarihi: 30.3.2013

Erol Köse'yi çete lideri Sami Hoştan'a şikâyet etmekle suçlanan şarkıcı Ceylan ifadesinde "Sami Bey babamdır. Her zaman dertleşiriz" dedi

Kumar çetesine yönelik davada Erol Köse'yi şikâyet etmek üzere çete lideri Sami Hoştan'ı aramakla suçlanan şarkıcı Ceylan, İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada ifade verdi. Beş yıl hapsi istenen Ceylan, ifadesinde "Asla böyle bir şey yapmadım. Sami Bey benim babamdır. Her zaman dertleşiriz. Evlendiğimizin ikinci günü Erol Köse hakkımda çok çirkin şeyler yazmış. Ben de Sami babamla konuşup paylaştım. Tehdit edilmesini asla istemedim" dedi. Sami Hoştan ise ifadesinde "Ceylan kızım olur. Köse'nin durmadan aleyhine şeyler yazdığından yakındı. Ben aradım, ama Köse telefonunu açmadı. Açsaydı hakaret ederdim" şeklinde konuştu. İddianamenin kumar çetesine yönelik bölümü kapsamında ise savcı İsmail Göktürk, türkücü Ceylan için 5 yıl hapis cezası talebinde bulundu.

Köse'nin Ceylan tweetleri
"Ceylan geçen hafta tebdili kıyafetle D&R'dan tao teknikleri ve kamasutra kitapları alırken görüldü.
CEYLAN genç kızların umut ikonudur. Çok genç kız çok güzel olmadan da cillop zengin çocuğu nikâh masasına oturtma vaadini realize eder.
BEN Ceylan'ın yine yeniden evlenebilme ihtimalini sevdim."

'TWİTTER'DAN BANA GEÇİRİYOR'
İddia namede
yer alan ve Ceylan ile Sami Hoştan arasında geçen telefon görüşmesi ise şöyle:
Ceylan: "Bu Erol, Erol Köse'yi tanıdığın biri var mı? Bu ş...siz şimdi söyleyemiyorum."
Sami Hoştan: "Kim Erol?"
Ceylan: "Bir şey var iğrenç sana yani söyleyemem babamsın. Bana geçiriyor anlayamadım Twitter'dan bana ha bire geçirmeler yapıyor bu ş...siz"
Sami Hoştan: "Bak bak sana bir şey söyleyeyim mi o p.. varya o p.. bak yine k... lik yapıyor."
Ceylan: "Yazmış ki benim hakkımda ondan sonra 27'nci evliliği işte, ben de yaşlı olan bilmem ya ne ne yazılar."
Sami Hoştan: "Yok yok ben sana söyleyeyim şimdi ona açıkça dedim ki Ulan Homoseksüel ulan ş....z, ulan p.. bin tane yalan diyecek. Baba ben yapmadım, ben etmedim... Ama ben soracağım ona."BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erol Köse'ye mafya tehdidi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN