Türkiye'nin en iyi haber sitesi

6 ilde yağış uyarısı!

Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre yurdun bazı yerlerinde yağış görülecek.

Giriş Tarihi: 31.3.2013 09:24 Güncelleme Tarihi: 31.3.2013 14:17
Yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin güney ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, gece saatlerinde Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale çevreleri ile Balıkesir'in Ayvalık, Burhaniye ve Edremit, İzmir'in Foça, Dikili ve Çeşme ilçelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu kesimlerde yer yer sis bekleniyor.HAVA SICAKLIĞI: Karadeniz kıyı kesimlerinde 4 ila 6, diğer yerlerde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Güney ve doğu yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, öğle saatlerinden itibaren Marmara'nın güneybatısı, Kıyı Ege, Doğu Akdeniz'in kıyı kesimi ile Sinop çevrelerinde yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

UYARILAR
BÖLGELERİMİZDE HAVA
MARMARA:
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale çevreleri ile Balıkesir'in Ayvalık, Burhaniye ve Edremit ilçelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; öğle saatlerinden itibaren güneybatısında güneyli yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor. Bölgenin güneydoğusunda sabah ve gece saatlerinde yer yer sis bakleniyor.

EGE: Parçalı zamanla kuzey kıyıları çok bulutlu, gece saatlerinde İzmir'in Foça, Dikili ve Çeşme ilçelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; kıyı kesimlerinde yer yer kuvvetli (30-50 km/saat) olarak esmesi bekleniyor. Bölgenin iç kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde yer yer sis görüleceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ: Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; sabah ve öğle saatlerinde Doğu Akdeniz'in kıyı kesiminde yer yer kuvvetli (30-50 km/saat) olarak esmesi bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin kuzeyinde sabah ve gece saatlerinde yer yer sis bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde yer yer sis beklenior. Rüzgarın; öğle saatlerinden itibaren Sinop çevrelerinde yer yer kuvvetli (30-50 km/saat) olarak esmesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimleri ile Doğu Karadeniz kıyılarında sabah saatlerinde yer yer sis bekleniyor.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgede yer yer sis bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı zamanla çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin doğusunda yer yer sis bekleniyor.

DENİZLERDE HAVA: Kuzey Ege ve Akdeniz'de fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

HAVA SICAKLIKLARINI DERECELERİYLE GÖRMEK İÇİN HARİTALARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
6 ilde yağış uyarısı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN