Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eylül'de

19 Eylül 2013'de düzenlenecek.

Giriş Tarihi: 2.4.2013 10:47
Tüm Türkiye'de Siyasal iletişim uzmanlarını, danışmanlarını, yerel yönetim temsilcilerini, siyasi parti temsilcileri, siyasi alanda ilerlemek isteyen ve bu alanda çalışan değerli akademisyenleri, siyasetçileri ve iletişim uzmanlarını bir araya getirecek.

Kongrede, Türkiye' de siyasal iletişim ve uygulamaları çeşitli yönleriyle ele alınacaktır. Kongreye, alanında araştırmaları yayınlanmış Türkiye'nin önde gelen bilim insanları ve siyasal iletişim uzmanları konuşmacı olarak katılacak ve yapılan araştırmaların yanı sıra uygulamaya konulan siyasal iletişim yöntemleri, kampanya stratejileri ve siyasal iletişimde ki uygulama yöntemleri paylaşılacaktır.

Kongreye, özellikle Siyasi partiler, adaylar, aday adayları, siyasi parti temsilcileri ve yöneticileri, halkla İlişkiler çalışanları, pazarlama iletişimi uzmanları, marka yöneticileri, reklam uzmanları ve yöneticileri, gazeteciler, siyasal iletişim uzmanı olmak isteyenler, siyasi iletişimi kurumsal hizmet olarak sunan ve sunmak isteyen kurumlar, kuruluşlar ve departmanlar, STK'lar, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, akademisyenler; İletişim fakülteleri öğrencileri, İdari bilimler fakültesi öğrencileri ve yeni mezunlar, siyasal iletişime ilgi duyan herkes katılabilir.

Kongre boyunca, katılımcılara, siyasetçilere ve iletişim uzmanlarına yönelik sunumlar olacak. Siyasal iletişim ve uygulamaları önemli yönleriyle ele alınacaktır.

Kongre süresince Basın mensupları siyasetçiler ve alanında Türkiye'nin önde gelen uzmanları ile bir araya gelme ve onlardan bilgi alma olanağına sahip olacak.

Siyasal İletişim Kongresi (Uluslararası Katılımlı) için kayıt ve sosyal programın içeriğine www.siyasaliletisimkongresi.com adresinden ulaşabilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
1. Siyasal İletişim Kongresi Eylül'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN