2.5 milyon TL'lik boşanma davası

Giriş Tarihi: 3.4.2013

Ender Çikolata ve Kahve'nin sahibi, işadamı 'nın 16 yıllık eşi eşi Julide Kitapçı, boşanma davası açarak 2 milyon 500 bin lira tazminat talebinde bulundu

Ender Çikolata ve Kahve Şirketi'nin sahibi 'nın 16 yıllık eşi , İstanbul Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açtı. Kocasının bir yıldır eve gelmediğini öne süren Kitapçı, iki çocuğunun masraflarını da karşılamakta zorlandığını belirterek, 10 bin lira nafaka ve 2 milyon 500 bin lira tazminat ile Tarabya'daki evi istedi. Evliliklerinin durumundan eşinin sorumlu olduğunu savunan Okan Kemal Kitapçı ise mali kriz nedeniyle istenen nafaka ve tazminatı karşılayacak ekonomik gücü olmadığını belirterek, davanın reddini talep etti.

'NAMAZIMLA DALGA GEÇTİ'
Okan Kemal Kitapçı, yanıt dilekçesinde şunları dile getirdi: "Eşim namaz kıldığımı bile bile benimle evlendi. Ancak namaz kıldığım zaman değişik hareketler yaparak benimle dalga geçti. Ben oruçluyken evden uzaklaşıyordu. Çocuklarım evde dua okumak istediklerinde anneleri tarafından bağırarak susturuluyor. İyi bir baba iyi bir eş oldum. Ancak eşim hep beni küçük düşürdü." İçki içmediği halde içkili ortamlarda eşinin yanında bulunduğunu belirten Kitapçı, birçok kez gece geç saatlerde arkadaşlarıyla eğlendiği barlardan aldığı eşinin pilates, tango gibi kurslara gitmesine de ses çıkarmadığını söyledi. Kitapçı, kendisine gizlice boşanma davası açan eşinin evi terk edip annesine gittiğini ve şu an çocuklarıyla birlikte yaşadığını sözlerine ekledi. Mahkeme, iddiaları değerlendirip kararını verecek.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2.5 milyon TL'lik boşanma davası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN