Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Kanserli değil kıskanç'

Aldatılınca üzüntüden kanser olduğunu öne süren Hüseyin K.'nin eşi iddiayı yalanladı Eşinin kanser olmadığını belirten Ş.Y.K., "Hayatımı mahvetti ama aldatmadım" dedi

Giriş Tarihi: 6.4.2013
İstanbul'da hostes eşinin kendisini bir pilotla aldattığını öne süren Hüseyin K., önceki gün üzüntüden kanser olduğunu iddia etmişti. Çıkan haberlerle yıkıldığını ifade eden 12 yıllık hostes Ş.Y.K. asıl mağdurların kendisi ve 8 yaşındaki oğlu olduğunu, boşanma davası açtığı için eşinin kendisine iftira attığını söyledi. 32 yaşındaki Ş.Y.K., başından geçenleri şöyle anlattı:

'OĞLUM İÇİN DAYANDIM'
"Eşim hayatı boyunca hiç çalışmadı. Benim paramı yedi. İllegal yollardan kazandığı paralarla geçimini sağlamaya çalıştı. Bir sürü sabıkası var. Sorsanız Bakırköy'de illegal çevreler onu çok iyi tanır. Lakabı da 'Camgöz'dür. Çocuğumu kaçırdı ve 2 ay bana göstermedi. Beni nasıl öldüreceğini telefonda birine anlatırken çocuğum duymuş. Mahkeme kararıyla velayetini alıp oğluma kavuştuğumda hepsini anlattı. Velayeti bana verildikten sonra oğlunu görmeye bile gelmedi." Eşinin kendisini herkesten kıskandığını söyleyen Ş.Y.K., "Telefonumda bir erkek ismi görmek bile onu çıldırtırdı. Cinsel ilişkimizi bile gizli kamera koyup çekmiş. Evliliğimiz ben uçuşlarda olduğum için bu kadar sürebildi. Yıllarca bu yaşadıklarıma çocuğum için tahammül ettim ama babama bıçak çekerek saldırması son noktayı koydu. Geçtiğimiz yılın mayıs ayında boşanmak için mahkemeye başvurumu yaptım. Yani söylediği gibi davayı o açmadı. Onun tek istediği ondan ayrılmamam. Bu iftiraları o yüzden attı" dedi. Eşinin üzüntüden kanser olduğu iddiasını da yalanlayan hostes Ş.Y.K., "Hasta falan değil. Bronşiti vardı. Onu kanser olarak değiştirmiş. Beni ve yakınlarımı tehdit ettiği için mahkeme ona önce 6 ay, devamında da 3 aylık uzaklaştırma cezası verdi. Şimdi yenisini alacağım. Tek istediğim hayatımdan sonsuza dek çıkması" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kanserli değil kıskanç'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN