Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vücudu metalleri çekiyor

Giriş Tarihi: 10.4.2013 17:36

'nın Karasu ilçesinde yaşayan Süleyman Demirci, doktorların teşhis koyamadığını söylediği kasık bölgesi ve testislerindeki ağrılarından kurtulmak için meyve kurularından yaptığı karışımlarla bu hastalığını iyileştirirken, iki gün önce de vücudunun metal nesneleri çektiğini fark edince şaşkına döndü.

'nın Karasu İlçesinde oturan 2 çocuk babası 50 yaşındaki Süleyman Demirci kasım ve testislerindeki şişkinlik, ateş ve ağrı şikayetiyle 4 yıl önce Karasu Devlet Hastanesi'ne başvurdu. Buradan Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevkedilen Demirci'ye ameliyat olması gerektiği söylendi.Demirci'nin iddiasına göre ameliyata hazırlanırken, bu kez hastalığın teşhisinin konulamadığı belirtilerek hastaneden gönderildi.Daha sonra Ankara Numune Hastanesi'ne başvurduğunu söyleyen Demirci başından geçenleri şöyle anlattı:

"Bir ay boyunca Ankara Numune Hastanesi'ne gidip geldim. Oradan da bir şey söyleyemediler. Kendi ilacımı kendim yapmaya başladım. Bunlarla da çok rahatım. Bu ilaçlarla ayakta duruyorum. Ama bu hastalığın adı nedir? Teşhis konulamadı diyorlar. Hastanede bir şey yapamıyorlar, ilaç da veremiyorlar. Ben de çaresini doğada, yemişlerden yaptığım ilaçlardan buldum. Kendi tedavimi kendim yapıyorum. 2,5 yıldır bu ilaçlarla ayaktayım. Türkiyemizde tıp ilerlemiş. İlerlemişse benim bu hastalığa neden teşhis koyamıyorlar?"

İki gün önce kahvaltı yaparken metal nesnelerin vücuduna yapıştığını fark ettiğini söyleyen Demirci, bu süreci de şöyle anlattı: "İki gündür de benim vücudum metal ne olursa çekmeye başladı. Ne yapıştırırsan çekiyor. Bununla ilk defa karşılaştım. Sabah kahvaltı yaparken çakmak düştü yapıştı. Ondan sonra her şeyi yapıştırdım çekiyor. Terdir diye düşündüm. Duş aldım tekrar yapıştırdım tekrar yapıştı."

Süleyman Demirci yeni fark ettiği bu durumla ilgili ise henüz doktora başvurmadığını söylerken, diğer rahatsızlığına da çare bulunmasını ve teşhis konulmasını istedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vücudu metalleri çekiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN