Park halindeki araçta yılan paniği

Giriş Tarihi: 19.5.2013 15:40
Konya'nın Beyşehir ilçesinde, park halindeki bir cipe girdiği belirtilen yılan sanayi esnafı arasında paniğe yol açtı. İtfaiye ekipleri, arazi aracına giren yılanı çıkarabilmek için seferber olurken, tazyikli su sıkarak cipten çıkarmaya çalıştı.
Sanayi Sitesi 508 Sokak üzerinde bir tamirciye tamir için getirilen cip'in içerisine giren yılan, görüp müdahale eden çevredeki sanayi esnafına da saldırgan davranış sergileyince korku ve paniğe yol açtı. Yılanı araçtan çıkarmaya çalışan ancak başarılı olamayan çevre esnafı, itfaiyeden yardım istedi. Adrese İtfaiye Müdürlüğüne ait bir acil müdahale gönderildi. İtfaiye görevlileri ve esnaf yılanı araçtan çıkarabilmek için renkli görüntüler sergilerken ilginç ve değişik yöntemler denedi. Aracın altında yakılan ateş yılanı yere düşürmeyince, bu defa itfaiye görevlileri aracın değişik aksamlarına tazyikli su sıkarak sonuç almaya çalıştı. Bu müdahaleden de netice alamayan itfaiye görevlileri uzun süren bekleyişin ardından adresten ayrılmak zorunda kalırken, yılanı çıkarmak isteyen esnafın çabası daha sonra da devam etti.
Aracı, ileri geri manevra yaparak yılanı düşürmeye çalışan sürücüsü çözüm yolu bulamayınca, hareket ettirerek adresten ayrıldı. Yılanın aracın içerisinden düşüp düşmediği konusunda bilgi alınamadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Park halindeki araçta yılan paniği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN