Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En son 'yı görüntüledi

Dünyada 10 akrobasi pilotu arasında gösterilen ve dün gösteri yaparken uçağının düşmesi sonucu hayatını kaybeden 'ün (60), en son 'yı gökyüzünden görüntülediği ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 20.5.2013 11:08
17-19 Mayıs tarihleri arasında 2. Uluslararası Hava Oyunları Festivali'ne katılmak üzere 'ya gelen ve 3 gün boyunca izleyenlere akrobasi gösterisi yapan dünyanın en iyi 10 akrobat pilotlarından biri olan , dün gösteri yaparken dalış yaptığı sırada uçağının yere çakılması sonrası hayatını kaybetti.Gökyüzü muhabiri olarak da bilinen Öztürk, Türkiye'deki çoğu ili uçağından görüntüleyerek izleyenleri büyüledi. Dünyada da uçağıyla birçok yeri görüntüleyen ve fotoğraflarını çeken Öztürk, son olarak Adana'yı görüntüledi. Öztürk'ün hayatını kaybettiği günün sabahı, uçağının kamerasıyla Adana'nın tarihi ve doğa güzelliklerini gökyüzünden çektiği görülüyor.

Öztürk, önce Seyhan Nehri'ni, ardından Sabancı Merkez Camii ve daha sonra Seyhan Baraj Gölü'nü akrobat hareketleriyle görüntülüyor. Öztürk daha sonra, Kelaynak Uçak Pisti'ne inerek uçağın kamerasını kapatıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En son Adana'yı görüntüledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN