Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SABAH Gazetesi'ne üç ödül birden

Tüketici ve Çevre Eğitim Vakfı'nın (TÜKÇEV) düzenlediği Doğa ve Çevre Medya Ödül Töreni'nde SABAH Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdal Şafak, SABAH yazarı Figen Yanık ile SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık ödül aldı.

Giriş Tarihi: 2.6.2013 16:20
Tüketici ve Çevre Eğitim Vakfı'nın (TÜKÇEV) bu yıl ilkini düzenlediği 'Doğa ve Çevre Medya Ödül Töreni'nde SABAH Gazetesi 3 ödüle layık görüldü.

Doğa ve çevrenin korunmasına ilişkin toplumu bilinçlendiren ve doğa ve çevre dostluğunun gelişmesinde katkıda bulunan medya kuruluş ve mensuplarına TÜKÇEV tarafından 'Doğa ve Çevre Dostu Ödülü' verildi. Törende, doğa ve çevre konusunda yazdığı yazıları ve gazetede yer alan doğa ve çevreye duyarlı haberlerden dolayı SABAH Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdal Şafak, köşe yazılarında doğa ve çevreye verdiği destek ve önemden dolayı Sabah Gazetesi yazarı Figen Yanık ile Sabah Ankara Gazetesi'ndeki haberlerde doğa ve çevreye geniş yer verilmesinden dolayı SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık ödüle layık görüldü. Erdal Şafak, Figen Yanık ve Osman Altınışık'ın ödüllerini Ak Parti Ankara milletvekili Prof.Dr. Emrullah İşler verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SABAH Gazetesi'ne üç ödül birden
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN