Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Starbucks'tan duyarlılık çağrısı

Giriş Tarihi: 3.6.2013 19:36
Eylemcilere yardım etmediği gerekçesiyle protesto edilen Starbucks Türkiye konuyla ilgili açıklama yaptı. Haksız protestoların artık saldırı boyutuna ulaştığı insanların can güvenliğinin tehlikede olduğunu açıklayıp çağıda bulundu!

İşte o açıklama :

Starbucks Türkiye'den Kamuoyuna Duyuru

Taksim Gezi Parkı'nda yaşanan olayların başladığı ilk anlardan itibaren markamız hakkında özellikle sosyal medyada oluşan bilgi kirliliğinin aksine, Starbucks mağazalarımızın kapılarını herkese açık tutup, ihtiyacı olanlara her türlü gerekli yardımı sağladık.

Fiziki koşullarımız ve imkanlarımız el verdiği sürece mağazalarımıza sığınan binlerce kişinin, yiyecek, içecek, hatta tıbbi yardım ihtiyaçlarını koşulsuz olarak karşıladık. Çalışanlarımız, bütün insani koşulları zorlayarak, aldıkları ilkyardım eğitimiyle yüzlerce kişiye gerekli tıbbi ilk müdahaleyi yapmışlardır.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenliği en önemli önceliğimiz olup, ihtiyacı olan herkese yardım etmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Öte yandan mağazalarımıza yapılan ve can güvenliğini tehdit eden fiziki saldırıların tekrar yaşanmamasını temenni ediyoruz.

Toplumumuzun bu konudaki sağduyusuna ve hassasiyetine sonsuz inancımızla, kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.


Starbucks Türkiye
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Starbucks'tan duyarlılık çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN