Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu illerde yaşayanlar dikkat!

Giriş Tarihi: 4.6.2013 07:54 Güncelleme Tarihi: 4.6.2013 14:17

Meteoroloji 18 ilde yağış uyarısında bulundu.

Yapılan son değerlendirmelere göre: Bugün(Salı) Edirne ve Kırklareli ile öğle saatlerinden sonra Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Çanakkale, Balıkesir, Bilecik, Sakarya, Eskişehir, Kütahya, Çankırı, Adana, Osmaniye, Rize, Artvin, Kars, Ardahan, İstanbul'un batısı, Bursa'nın güneyi ve Ankara'nın kuzeybatı kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer bölgelerin parçalı az bulutlu geçmesi bekleniyor.HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor, ülke genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Batı kesimlerde batı ve kuzeybatı, doğu bölgelerde güney ve güneybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Parçalı, Trakya ile zamanla bölgenin güney ve batısının yer yer çok bulutlu,bugün(Salı) Edirne ve Kırklareli ile öğle saatlerinden sonra Çanakkale, Balıkesir, Bilecik, Sakarya, Bursa'nın güney ve İstanbul'un batısının kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

EGE: Az bulutlu, iç kesimleri yer yer parçalı bulutlu, bugün(salı) öğle saatlerinden sonra Kütahya çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ:
Az bulutlu ve açık, zamanla iç ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, bugün (salı) öğle saatlerinden sonra Adana ve Osmaniye çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU:
Az bulutlu ve açık zamanla kuzeybatısının parçalı yer yer çok bulutlu, bugün (salı) öğle saatlerinden sonra Eskişehir, Çankırı ve Ankara'nın kuzeybatı kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık zamanla parçalı ve yer yer çok bulutlu, bugün (Salı) öğle saatlerinden sonra Bolu, Düzce, Karabük ve Kastamonu çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı zamanla doğusu yer yer çok bulutlu, bugün (Salı) öğle saatlerinden sonra Rize, Artvin ve Trabzon'un iç kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU:
Az bulutlu ve açık zamanla kuzeydoğusu parçalı ve çok bulutlu, bugün (Salı) öğle saatlerinden sonra Kars ve Ardahan çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIKLARINI DERECELERİYLE GÖRMEK İÇİN HARİTALARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu illerde yaşayanlar dikkat!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN