Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstanbul'da

Kadıköy, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Kartal, Sultanbeyli ve Tuzla'da yarın 6 saat yapılacak.

Giriş Tarihi: 4.6.2013 10:17
İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi'nden yapılan açıklamaya göre, Kadıköy'de 09.00-15.00'da, Haydarpaşa Gar içi, Rasimpaşa Mahallesi, Uzunhafız ve Duatepe sokaklara elektrik verilemeyecek.Pendik'te, 09.00-15.00'da, Sanayi Mahallesi, Çizmeci Sasa İplik Sanayi, Kurtköy Aromatik Kimya, Parseller içi, Şeyhli Ankara Caddesi, Ark İnşaat, Kurtköy Sanayi Caddesi, Orhanlı yolu Toros Et, Orhanlı yolu Alkar, Hicret, Şehit Cevdet Çelenk, Cevdet Erkal ve Sarduhan sokaklarda kesintisi uygulanacak.

Ümraniye'de, 09.00-15.00'da, Atatürk Mahallesi, Alemdağ Caddesi, Medicana Hastanesi, Bulgurlu Mahallesi, Ömür Hastanesi, Siltaş Binası, İzzettinbey ve Elvankent caddesinde, Çakmak Köprüsü ve civarında, Balkan Caddesi, Casper, AVEA, SİEMENS ve Byer İlaç'ta kesinti yapılacak.
Üsküdar'da, 09.00-15.00'da, Başkan S.Bilgen Konutları, Barbaros Mahallesi, Soyak Evleri, Paşabahçe Blokları, Acıbadem Özel Hastanesi, Acıbadem Gayretli S. Gülevler Sitesi elektrik verilemeyecek.

Kartal'da, 09.00-15.00'da, Cevizli, Ozan ve Hır sokaklar, Bankalar Caddesi civarı, Atalar Mahallesi, Atalar, Halitpaşa, Zeytinlik, Rahmanlar caddeleri ile Aydın Sokak ve civarında, Yakacık Yeni Mahalle, Aydos Yolu civarı, Aydos Yolu Tepe civarı, Aydos Çamoluk Kaynak Suları, Taşeren Kaynak Suları ile Kader Sokak ve civarında yapılacak.

Sultanbeyli'de, 09.00-15.00'da, Mimar Sinan Mahallesi, Baraj Yolu Yapı Merkezi Fabrikası ve civarı, Fevzi Çakmak Caddesi İlköğretim Okulu ve civarı, Baraj Yolu Caddesi, Ok Plastik Fabrikası, Sultanbeyli Genel Lisesi ve hepsiburada.com binasında kesinti uygulanacak.

Tuzla'da, 09.00-15.00'da, Aydınlı Mahallesi ve TOKİ'ye elektrik verilemeyecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul'da elektrik kesintisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN