Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bowling kralına boşanma davası

Bowling salonları sahibi Hüseyin Özalp'e boşanma davası açan 26 yıllık eşi, 3 milyon TL tazminat istedi. Günnur Özalp iki çocuğunun babası olan eşini sadakatsizlikle suçladı

Giriş Tarihi: 5.6.2013
Türkiye'ye bowlingi sevdiren, büyük alışveriş ve eğlence merkezlerine bowling salonları ile oyun makineleri kuran işadamı Hüseyin Özalp'e (52), 26 yıllık eşi tarafından boşanma davası açıldı. İki çocuğunun babası olan eşini sadakatsizlikle suçlayan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Genel Sekreteri Günnur Özalp (50), 3 milyon lira tazminat ile mal paylaşımı talep etti. Günnur Özalp, aşırı paranın kendisine verdiği güç ile değişen eşinin ailesinden uzaklaştığını ve mutluluğu başka kadınlarda aradığını öne sürdü. İstanbul Aile Mahkemesi'ne avukatı aracılığıyla 6 ay önce boşanma davası açan Günnur Özalp'in dava dilekçesinde, "Davalının sahip olduğu şirketlerdeki malvarlığı değerinin Romanya, Moldova, Çin, Hong Kong ve Azerbaycan hükümetlerinden sorulması, banka hesaplarındaki meblağların mahkemeden öğrenilmesi", "İstanbul Beşiktaş, Gaziosmanpaşa, Beyoğlu ve Avcılar ile Çanakkale Gelibolu'da araziler, Bodrum'da villa, Bükreş ve Moldova'da villanın tapudan celbi", "Tüm malvarlığının tespit edilerek mal rejiminin paylaşılması" ve "menkul ve gayrimenkullerine ihtiyati tedbir konulması" gibi talepler sunuldu.

DELİLLERİ İSTEDİ

Davaya yanıt veren Hüseyin Özalp ise boşanma davası açan eşi delilleri mahkemeye sununcaya kadar süre istedi. Menkul ve gayrimenkuller üzerindeki ihtiyati tedbir kararı konulması talebinin reddini isteyen Özalp, eşinin iddialarına herhangi bir yanıt vermedi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bowling kralına boşanma davası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN