Dördüncü kazadan da sağ olarak kurtuldular

Giriş Tarihi: 5.6.2013

Kazada ikiye ayrılan araçtan sadece hafif sıyrıklarla kurtulan üç arkadaş, yaşadıklarına inanamıyor. 3 genç, bunun birlikte yaptıkları dördüncü trafik kazası olduğunu söylüyor

Samsun'un İlkadım ilçesinde geçen hafta meydana gelen kazadan mucize eseri sağ kurtulan 3 arkadaş, ikiye bölünmüş aracı görünce "Biz bu araçtan mı sağ çıktık ?" dediler. Bugüne kadar birlikte 4 kez kaza yaptıklarını belirten gençler, "Bu araçtan sağ çıktığımız için gerçekten çok şanslıyız. Araba resmen ikiye ayrılmış"dediler. İlkadım ilçesi Atatürk Bulvarı üzerinde 27 Mayıs'ta meydana gelen kazada 23 yaşındaki Emre Aslan'ın kullandığı otomobil, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi üzerine yoldan çıkıp, orta refüj kaldırımı ile bir palmiye ağacına çarptıktan sonra ikiyi bölündü. Kazada otomobilin içinde bulunan 3 kişi, büyük bir şans eseri kazayı ucuz atlattı. Sürücü Emre Aslan ile yanında bulunan Samet Genel (26), kazayı burnu bile kanamadan atlatırken, araçta bulunan Emre Çetinkaya (22) ise hafif yaralandı.

LAKABI 'PLATİN MAN'
Üç genç, ilk kez kaza yaptıkları aracın başında bir araya geldi. Ortadan ikiye bölünmüş aracı gören gençler "Biz bu araçtan mı sağ çıktık" dediler. Bugüne kadar birlikte 4'üncü kez kaza yaptıklarını belirten Emre Aslan, "Ne tesadüftür ki, bütün kazalarda o sırada radyoda Yıldız Tilbe'yi dinliyorduk" dedi. Son kazada kolundan yaralanan Emre Çetinkaya, "Ben arka koltukta oturuyordum. Hafif yaralandım. Ama şimdi arabanın halini görünce, nasıl kurtulduğuma şaşırıyorum" diye konuştu. Kazayı yara almadan atlatan Samet Genel, bugüne kadar 36 kez kaza geçirdiğini ve vücudunda 27 tane platin bulunduğunu, arkadaşlarının kendisine "Platin Man" lakabı taktıklarını söyledi.

PALMİYE, OTOMOBİLİ ORTADAN BÖLDÜ
Kazada orta refüj kaldırımına çıkan otomobil, daha sonra palmiye ağacına çarparak ortadan ikiye bölündü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dördüncü kazadan da sağ olarak kurtuldular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN