Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstanbul'da

Giriş Tarihi: 11.6.2013 10:25

İstanbul'un bazı bölgelerine yarın ve 13 Haziran'da elektrik verilemeyecek.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Beykoz'da yarın 09.00-17.00 saatlerinde Aktaş Benzinlik civarı, İSKİ Pompası, Makyol, Gül, Pak Piliç, Ormankent, Optimum, Makyol, Yazlar, Doğutaş, Kaplan, Matel, Ekosistem, İstaç, Matel, Ortadoğu Enerji ve Çöp Arıtma'da uygulanacak.Üsküdar'da yarın 09.00-17.00 saatlerinde Burhan Felek Voleybol Fedarasyonu Spor Salonu ve Burhan Felek Spor Tesisleri'nde, 09.00-16.00 saatlerinde Kısıklı Mahallesi, Ferah, Alemdağ caddeleri, Özel Moda Koleji, Namazgah Mezarlık, Bahar Sokak, Yan Yol Dumankaya Sitesi'nde, 13 Haziran'da Capitol AVM elektrik alamayacak.

Kartal'da yarın 24.00-06.00 saatlerinde Soğanlık Orta Mahalle, Y. Selvi Caddesi, Teknik Yapı Uptown Deluxe Residence Blokları'nda, 09.00-15.00 saatlerinde Hürriyet Mahallesi, Spor ve Uzmanlar Caddeleri, Ayazma altı civarı, Mülkiye Sokak, Özge Temel Yapı Kooperatifi civarında, Cevizli Çınar, Saraylar, Bankalar, Selanik, Hacılar, M. Kemal, Beyazıt Denizer caddeleri, Edirne, Konya, Karabük ve Okul Sokak'ta, 13 Haziran'da Hürriyet Mahallesi Meclis Sokak civarında, Yakacık Çarşı Mahallesi, Muhtarlık civarı, Samandıra Caddesi, Özlem ve Tekke Bayırı sokaklarda, Kızılay Bulvarı, Çırçır, Üsküdar, Haritacılar caddeleri, Batman, Villa ve Kanarya sokaklarda elektrik kesintisi yapılacak.

Pendik'te yarın 09.00-17.00 saatlerinde Şeyhli Mahallesi, Ankara Caddesi, Gedik Holding, Nur ve Kevser sokaklar, Halis Metin, Ali Gümüş, Sülüntepe Hilal Konutları, Aydos Caddesi, Top Sahası yanı, Sülüntepe Cambaz Bayır İSKİ, 13 Haziran'da Kurtköy Mahallesi, Yeşil Irmak Caddesi, Kavak, Sütçü İmam, Kartal, Yunus Emre, Onur, Güvercin ve Dede Korkut sokaklar, Sarp Çoruh, Süleymanoğulları, Türk Telekom, Emek Sitesi, Sönmez Yapı Kooperatifi'ne elektrik verilemeyecek.

Kadıköy'de yarın 09.00-16.00 saatlerinde Çarmıklı Konutları, Beymen Mağazası, Büyükhanlı İnşaat, Kayasultan, Aydın, Hazan, Dere, Yeni Gelin, Öncü ve Kitapçı sokaklarda, 13 Haziran'da Odak İnşaat ve civarı, Bostancı Türk Telekom, Yapı Yatırım, Halil Coşkun ve Sıtma Pınar sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

Tuzla'da yarın 09.00-16.00 saatlerinde Yayla Mahallesi, Cengiz Topel Caddesi ve bağlı sokaklar, Mimar Sinan Mahallesi, Şekerpınar, Emiroğulu ve 23 Nisan caddeleri ile bağlı sokaklar, Şifa Mahallesi, Kavak Caddesi ve bağlı sokaklar, Pendorya Alışveriş Merkezi, Neo Marin AVM ve Metro alışveriş merkezi elektrik alamayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul'da elektrik kesintisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN