Mucize üçüzlerin ilk doğum günü

Giriş Tarihi: 23.6.2013

Halkalı'daki bombalı saldırıdan yaralı kurtulan Serap Karaağaç'ın olaydan tam 2 yıl sonra dünyaya getirdiği üçüzleri artık bir yaşında

İstanbul'un Halkalı semtinde 6 kişinin şehit olduğu bombalı saldırıdan yaralı kurtulan ve olaydan 2 yıl sonra aynı gün Eskişehir'de tüp bebek yöntemiyle üçüz bebek dünyaya getiren Serap Karaağaç, çocuklarının ilk yaş gününde eşiyle pastalı kutlama yaptı. Karaağaç, üçüz bebekleri Sedef Nil, Murathan ve Ali Sinan ile bir yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

ÖNCE MURATHAN KONUŞTU
Bu bir yılın kendileri için yoğun geçtiğini anlatan anne Karaağaç,"Dişlerini çıkardılar, yürümeye başladılar. Bunları adım adım izlemek, yanlarında olmak çok güzel duygu" dedi. Serap Karaağaç, çocuklarının üçünün de farklı özellikleri olduğunu belirterek, "Mesela, önce kızımız Sedef Nil emekledi. İlk konuşan Murathan, ilk diş çıkaran ve 'anne' diyen de Ali Sinan oldu" diye konuştu. Esnaflık yapan baba Hüseyin Karaağaç ise 9 yıl bekledikten sonra kavuştukları üçüz bebeklerinin büyüdüğünü görmenin kendilerine mutluluk verdiğini belirterek şöyle dedi: "Bir yıl bizim için tatlı mücadeleyle geçti. Allah, uzun ömürler versin. Üçüzlerimizin nice doğum günlerini inşallah hep böyle kutlarız. Son aylarda iyice hareketlendiler."

'ÇOK HAREKET LİLER '
22 Haziran 2010 tarihinde Halkalı'da askeri personel taşıyan servis otobüsüne yönelik bombalı saldırıdan yaralı kurtulan sivil memur Serap Karaağaç, olayın ardından hayata tutunmuş ve çocuk sahibi olmak için eşi Hüseyin Karaağaç ile İstanbul'da özel bir tüp bebek merkezinde tedavi görmüştü. Tedavi sonucu hamile kalmış ve bombalı saldırının 2'nci yıl dönümünde de Eskişehir Devlet Hastanesi'nde tek yumurta ikizi olan Murathan ve Ali Sinan ile Sedef Nil adını verdikleri üçüz bebeklerini dünyaya getirmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mucize üçüzlerin ilk doğum günü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN