Cani kocaya karşı polis korumalı estetik!

Asuman öğretmene saldırıp kaçan eski eşi hâlâ aranıyor. Şiddet mağduru kadının yüzüne polis korumasıyla estetik yapıldı

Antalya'da İngilizce öğretmeni olan Asuman İnce, 1 yıl önce boşandığı eşi Bülent Altıparmak tarafından tehdit ediliyordu. 9 Nisan'da kızı Melek Asu'yu anaokuluna bırakırken önünü kesen eski eşi, genç kadını otomobilden çıkarıp saçlarından sürüklemeye başladı. Ardından başına ve sol göğsüne ateş edip yaraladıktan sonra kaçtı. Kanlar içinde kalan İnce, kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı. Yaklaşık 7 saat süren ameliyatta Asuman öğretmenin kurşundan zarar gören sağ gözü, bir böbreği ve dalağı alındı. Aranan eski eş olaydan sonra Asuman öğretmenin ailesini arayarak , "Yarım kalan işimi tamamlayacağım" diye tehdit etti. Polis İnce'nin kapısının önünde nöbet tutmaya başladı.

İZ KALMAYACAK
Saldırgan eski eş yakalanamadığı için kapısında hâlâ polis bekleyen Asuman öğretmenin parçalanan yüzüne, estetik yapıldı. Estetik cerrahi servisinde tedavisine devam edilen Asuman öğretmenin psikolojisinin de düzeldiği bildirildi. Doktorlar Asuman öğretmenin yüzünde yara izinin kalmadığını kaydetti. Babasının annesini vurmasına şahit olan 5 yaşındaki Melek Asu'ya da o günden bu yana psikolojik destek veriliyor. İnce'nin durumunu Milli Eğitim Bakanlığı ve saldırıya uğradığı için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı saat saat takip ediyor. İki bakanlığın hastaneye, öğretmen için gereken her türlü desteği vermeye hazır olduğunu bildirdiği öğrenildi.

KOCANIN KESTİĞİ BURNA DOKUSUNDAN ESTETİK
Kahramanmaraş'ta Şuayip Çorbacı (31), önceki gün kıskançlık yüzünden tartıştığı acil tıp teknisyeni eşi İlkay Çorbacı'ya (28) saldırdı. 6 bıçak darbesi alan genç kadının, burnunun bir kısmı koptu. Adana'daki Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edilen kadına, kendi dokularından estetik yapılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cani kocaya karşı polis korumalı estetik!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN