Anne evlenirse çocuk babaya

Ünlü müzisyen Volga Tamöz, 10 yıllık eşiyle anlaşmalı boşanma protokolü yaptı. Buna göre, Pervin Tamöz başkasıyla evlendiği takdirde müşterek çocuğun babaya verilmesi kararlaştırıldı

Giriş Tarihi: 5.7.2013
Bir süre önce siyahi top model Naomi Campbell'ın veliahtı olarak gösterilen Brezilyalı model Lisa Maria ile objektif karşısına geçen ve yakın geçmişte 'Yazz Records' adlı bir müzik prodüksiyon şirketi kuran Volga Tamöz, 'anlaşmalı' boşanmak için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurdu. Sanatçının avukatı Aydın Kurban'ın açtığı dava dilekçesine göre Volga Tamöz'ün Pervin Tamöz'le 30 Kasım 2003'te evlendikleri ve bu evliliklerinden bir çocukları olduğu belirtildi. Davalı eş Pervin Tamöz'ün boşanmayı kabul ettiğini ve 25 Haziran'da 'boşanma protokolü' imzaladıklarını belirten avukat, tarafların boşanmalarına karar verilmesini istedi.

ÇOCUKLARI 7 YAŞINDA
Boşanma protokolünde şunlar yer aldı: "Tarafların 7 yaşındaki çocukları, annede kalacaktır. Ancak annenin yeniden başka biriyle evlilik kurması halinde çocuğun velayeti, dava ve hiçbir koşula bağlı kalmadan baba Volga Tamöz'e geçecektir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anne evlenirse çocuk babaya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN