Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haydi gülümset

Dayanışmanın, sevginin ve paylaşmanın en güzel halidir Ramazan ayı. Özürlüler Vakfı olarak manevi değerlerimizin yüksek olduğu bu ayda sizi de yardımseverliğe davet ediyoruz.

Giriş Tarihi: 10.7.2013 13:33
Haydi Gülümse Projesi, 0-15 yaş arası özürlü ve engelli çocuklarımızın acil durum sırasına göre ameliyatlarını gerçekleştirmektedir. Beş yıldır devam bu proje ile yaklaşık 400 çocuğumuzun yüzü siz değerli destekçilerimiz sayesinde gülümsedi. Yürüyemeyen çocuklarımız yürüdü, duymayan çocuklarımız duydu...

Aynı zamanda gerçekçiyiz ve bu koşulların yaratılması için öncelikle kamuoyu bilinci ve toplumsal işbirliği oluşturulması gerektiğini biliyoruz. Bunun için bu ramazanda, sizden destek istiyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey "DESTEK" yazarak 5787'ye mesaj göndermek. (Tüm operatörler için her kısa mesaj 5 TL olup, yalnızca faturalı hatlar için geçerlidir)

Ramazan için erzak, kumanya ve evinizde kullanmadığınız eşyalarınızı bağışlamak için 0 212 635 7842 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Desteğinizle gülümseyen çocuklarımızı gördüğünüzde sizde gülümseyeceksiniz.

Bizi takip etmek ve diğer bağış kanallarımızı görmek için ozurlulervakfi.org.tr ve facebook.com/OzurlulerVakfi sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haydi gülümset
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN