Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kocasının ihanetini belgelerle ispatladı

Kendisini aldattığını, fotoğraf, uçak ve otel faturalarıyla ispat eden S.T., işadamı eşinden 50 milyon lira tazminat ile 15 bin lira nafaka istedi

Giriş Tarihi: 25.7.2013
İstanbul'da ünlü markalara fason üretim yapan işadamı Y.T.'nin 6 yıllık eşi S.T., boşanma davası açtığı kocasından 30 milyon lira maddi, 20 milyon lira manevi tazminat ile 15 bin lira da nafaka talep etti. Milyon dolarlık banka hesaplarına da tedbir konulmasını talep eden S.T., eşinin birlikte olduğu telekızların fotoğraflarıyla otel ve uçak biletlerini de delil olarak sundu. Ünlü şirketlerin Türkiye yapılandırmalarında uzun yıllar önemli mevkilerde çalıştığını, evlendikten sonra eşinin talebiyle ailesine yakışır bir ev hanımı olduğunu belirten S.T., eşinin evliliklerinin ilk gününden beri sürekli kendisini aldattığını öne sürdü. Kendisini başkalarının yanında korkutarak sindiren eşinin maddi olanaklarından güç alarak değişik saplantılara girdiğini belirten S.T. "Eşim telekız ve arkadaşlık gibi internet sitelerine girerek, oradaki kadınlarla mesajlaşıp görüşmeyi saplantı haline getirdi. İş seyahati bahanesiyle yurt içi ve yurt dışında birçok bayanla tatil yapmakta, cinsel performans artırıcı haplar kullanmaktadır" görüşüne yer verdi.

'PEŞİME SİLAHLI ADAM TAKTI'
S.T. dilekçesinde "Eşim ünlü kadın ve çocuk mağazalarına fason olarak çalışan ünlü holdingin sahibi ve ailesinin de tek çocuğudur. Maddi doyumluluğunun yanında ailesi tarafından da şımartılmıştır. Hatta ailesinin yanında beni küçük görmekte, onurumu kırmaktadır. Para harcamama karşı çıkarak, beni ev hanımlığına bağlayarak, maddi konuda mağdur etti. Hatta kartlarımı iptal etmiş, bankadan para çekmeye gittiğimde de peşime silahlı adamlar takmıştır" diyerek 30 milyon lira maddi, 20 milyon lira manevi toplam 50 milyon lira tazminat istedi. Maddi zorluk içine girdiğini belirten S.T. 15 bin lira nafaka talep etti ve eşinin içinde milyon dolarların bulunduğu banka hesaplarına tedbir konulmasını istedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocasının ihanetini belgelerle ispatladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN