Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu evden 3 kamyon çöp çıkarıldı

Giriş Tarihi: 26.7.2013 19:36
Uşak merkez Sarayaltı Mahallesi 2. Açık Sokak Numara 9 'dan kötü kokuların gelmesi neticesinde vatandaşların ihbarını alan Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri A.Ü'ye ait olan evi boşalttı.

Daha önce de benzer durum nedeni ile boşaltılan evden 3 kamyon çöp çıkarıldı. Konu hakkında bilgi veren Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Zeki Türegün, belediyenin bu tür konularda hassas davrandığını kaydetti. Bu tür durumların hem çevreye hem de evde yaşayanların kendisine ciddi zararlar vereceğini belirten Türegün, "Halk sağlığını tehdit eden her türlü olgunun karşısında yer almaktayız. Bilindiği gibi daha önce birkaç evde de bu tür durumlar ile karşılaşmıştık. Biz belediye ekipleri olarak böyle kötü durumların devam etmemesi adına hemen müdahalemizi gerçekleştirmekteyiz dedi.

Uşak Belediyesi'nin halk sağlığını tehdit eden bu tür durumlara hassas yaklaşacağını vurgulayan Türegün, müdahaleler konusunda da zaman kaybetmeden hareket edeceklerini iletti. Vatandaşların da hassas olmalarını isteyen Türegün, " Halk sağlığını tehdit edecek olan her türlü unsurda vatandaşlarımız da hassasiyet göstermeleri gerekmektedir. Bize yapılacak her türlü ihbarı önemseyeceğimizi belirtmek isterim. Bundan sonra da gelen ihbarlar konusunda titiz davranacağız şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu evden 3 kamyon çöp çıkarıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN