Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sokak ortasında sürpriz evlenme teklifi

Giriş Tarihi: 4.8.2013 10:52

Hatay'ın İskenderun ilçesinde bir genç, sevdiği kıza şehrin en kalabalık caddesinde astırdığı pankartla evlenme teklifi yaptı.

Bir buçuk yıldır tanışan Gökhan Dağlı ve Fatma Yiğit ilginç bir evlilik teklifi ile İskenderunluları şaşkına çevirdi. Gökhan Dağlı, arkadaşları ile birlikte önceden yaptığı planı uygulamaya koydu. Arkadaşları Kanatlı Caddesinin girişine 'Benimle evlenir misin?" yazılı pankartı asıp hazırlıkları tamamlayınca Gökhan Dağlı'ya haber verdi.

Kız arkadaşı ile çarşıya gezmeye çıkan Dağlı, Fatma Yiğit'i pankartın asılı olduğu caddeye getirerek pankartı göstererek evlenme teklifi etti. O an şaşkına dönen Fatma Yiğit de mutluluktan gözyaşlarını tutamadı. Gökhan'ın aldığı tektaş yüzüğü tereddüt etmeden parmağına takan Fatma Yiğit, boynuna sarılarak evlenme teklifini kabul etti ve sürpriz için teşekkür etti.

Vatandaşların şaşkın bakışlarla izledikleri sürpriz evlenme teklifinde duygularını ifade etmekte güçlük çeken Fatma Yiğit, şöyle konuştu: 'Gökhan'la bir buçuk yıldır tanışıyoruz. Bugüne kadar bana hiç sürpriz yapmadı, bir kez yaptı ve bomba gibi oldu' dedi.

Gökhan Dağlı ise herkese teşekkür ederek düğün tarihini belirleyeceklerini söyledi. Genç çift kalabalığın arasına karışırken arkadaşları pankartı asılı olduğu yerden indirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sokak ortasında sürpriz evlenme teklifi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN