Dördüzlerle çifte bayram

Eskişehir'de polis memuru Tekelioğlu çifti, bayram günü dünyaya gelen dördüzlerle büyük mutluluk yaşadı. Genç çifti, Başbakan da arayıp tebrik etti

Giriş Tarihi: 11.8.2013
Konya'da polis memuru çift, bayramda dördüz bebek mutluluğu yaşadı. Büyük bir mutluluk yaşayan anne Nermin Tekelioğlu, "Çok mutluyuz" derken, baba Abdurrahman Tekelioğlu da, "Doğum sırasında erkekler dokuz doğurur derler. Bense adeta 36 doğurdum" dedi. Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan 5 yıllık polis memuru 27 yaşındaki Nermin Tekelioğlu ve eşi 6 yıllık polis memuru Abdurrahman Tekelioğlu (27) ilk kontrolde de doktor "Dördüzleriniz olacak" deyince hem büyük mutluluk hem de şaşkınlık yaşadı.

ÜÇÜ KIZ, SAĞLIK DURUMLARI DA İYİ
Doğum yaklaşınca da izne ayrılan çift, bayram tatili için memleketleri Konya'ya geldi. Önceki gün aniden Nermin Tekelioğlu'nun doğum sancıları başladı. Hemen Konya Medicana Hastanesi'ne kaldırılan Tekelioğlu, akşam saatlerinde ameliyata alındı ve üçü kız dördüz bebekleri dünyaya getirdi. Üçü bin 500 gram, biri de bin gram olarak dünyaya gelen bebeklere, Ecrin, Gülçin, Nesrin ve Mustafa adı verildi. Kuvöze alınan dördüzlerin sağlık durumlarının iyi olduğu ancak gelişimlerini tamamlamaları için 1 ay kuvözde kalacakları bildirildi. Başbakan Erdoğan'ın da genç çifti arayıp tebrik ettiği öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dördüzlerle çifte bayram
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN