'Babam abim gibi olmuş'

Oğul Sedat Üslün, yüz nakli olan babasını gençleşmiş olarak görünce şaşkınlığını bu sözlerle ifade etti

Giriş Tarihi: 28.8.2013
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 23 Ağustos tarihinde tam yüz nakli olan Salih Üslün, yoğun bakım ünitesinden normal servise alındı. Babasını yeni yüzüyle gören oğlu Sedat Üslün, "Babam 23 yaş birden gençleşerek 54 yaşından 31 yaşına inmiş. Abim gibi olmuş" diyerek hayretini dile getirdi. Normal servise çıkan Salih Üslün ise başparmağı ile her şey yolunda işareti yaptı.

MUCİZE GİBİ

Operasyonu gerçekleştiren Prof. Dr. Ömer Özkan, "Hastamız 4 günde yoğun bakım ünitesinden çıkacak duruma geldi. Bu yaşta bir hastanın bu kadar kısa sürede iyileşme göstermesi mucize gibi bir şey. Bu yaptığımız operasyon dünyanın en kapsamlı yüz nakli operasyonu. Yaşına rağmen çok hızlı iyileşme" dedi.

OĞLU TANIYAMADI

Salih Üslün'ün 26 yaşındaki oğlu Sedat Üslün babasının yeni yüzünü ilk kez normal serviste gördü. Babasını tanımakta güçlük çektiğini belirten oğul Üslün, "Babam yüzünü aldığı kişinin yaşına inmiş. Çok genç gözüküyor. Ona 'baba' diyemeyeceğim kadar gençleşmiş. Babam tam bir delikanlı olmuş" diye konuştu. Salih Üslün'ün tedavisinin Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Servisi'nde süreceği açıklandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Babam abim gibi olmuş'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN