Türkiye'nin en iyi haber sitesi

77 yaşındaki kadın paraşütle atladı

Birçok ünlü isimlerin uğrak yeri haline gelen ve gökyüzünü seven herkese ev sahipliği yapan Selçuk Efes Havaalanında oldukça heyecanlı bir tandem atlayışı gerçekleşti. İsmini vermek istemeyen 77 yaşındaki yaşlı kadın, atlayıştan sonra yere inince yaşadığı heyecanla; "uçak çok kötü" dedi.

Giriş Tarihi: 12.9.2013 14:51 Güncelleme Tarihi: 12.9.2013 14:56
Selçuk-Efes Havaalanında gerçekleşen bu heyecanlı atlayışa Paraşüt öğretmeni Mustafa Ağcahan öncülük etti. İstanbul'dan gelen ve tandem atlayışı yapmak isteyen yaşlı kadına önce 15 dakikalık atlayış eğitimi veren Paraşüt Öğretmeni Ağcahan, daha sonra yaşlı kadınla birlikte gökyüzüne çıktı. Büyük bir heyecanla atlayışı gerçekleştiren 77 yaşındaki yaşlı kadın, yere iner inmez duyduğu heyecanla "uçak çok kötü" dedi.
Daha sonra atlayışı çok beğendiğini, atlayışı beklerken uçakta bir ara sıkıldığını, ne zaman atlayıp atlayamayacağını bilemediğini belirten yaşlı kadın, çok heyecanlı, bir o kadar da çok güzel bir duygu olduğunu söyledi. Yaşlı kadın ayrıca herkesin bu heyecanı yaşaması gerektiğini de hatırlattı.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINBUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
77 yaşındaki kadın paraşütle atladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN