O çocuk bulundu

Kayseri'de annesi çöpten kağıt topladığı sırada el arabasında çekilen fotoğrafı sonrasında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından aranan ve bulunan küçük Erol'un annesi, 'Evlendikten 4 yıl sonra doğan çocuğuma ben bakarım' dedi.

Giriş Tarihi: 19.9.2013 11:57 Güncelleme Tarihi: 19.9.2013 16:19
Kayseri'de yerel bir gazetenin el arabasının içindeki çuvalların arasında çektiği ve haber yaptığı küçük Erol'un ailesinin bulunması ile ilgili olarak Bakanlığın talimatıyla, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan çalışmalar sonrasında küçük Erol ve ailesine ulaşıldı. Kağıt toplayarak geçimini sağlayan aile ile görüşen Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri, çeşitli öneriler sundu.
Sunulan önerilere küçük Erol'un annesi, 'Ben çocuğumu 4 yıl sonra buldum. Kimseye vermem' cevabını verdi. Yetkililerin, 'İşe çıktığın sırada Erol'u kreşe bırakabilirsin' önerisine ise anne, 'Ben çocuğuma bakarım' cevabı verdiği öğrenildi.
Yapılan incelemelerde ailenin ihtiyaçlarının belirlendiği ve gerekli yardımın yapılacağı öğrenilirken, annenin kağıt toplamaya çıktığı sırada çocuğuna şu an için babaannesinin baktığı bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O çocuk bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN